Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia rs 50-tuning  (Posjeta: 1513 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Aprilia rs 50-tuning
« : 01 Ožujak, 2012, 21:32:22 »
Dakle...radi se o minarelli am6 mašini i fali radilica,termo grupa i još neke stvarčice
aupuh je leo vince v6 , karb ce bit dellorto 19
e sad...zanima me koji kit stavit gore i koju radilicu...kit mora bit neki base jer je takav auspuh da nejde preko toga
razmisljo sam uzet neki DR Evolution ili mozda neki trophy,jel ima neko iskustva s tim kitevima...koji vijek trajanja imaju,koja je kvaliteta,koji je kvalitetniji...itd... kolko bi to islo otprilike
a radilicu sam mislio mozda stavit standard najobicniju ili mozda RMS...
i ako neko ima neki prijedlog za malo drugaciji set-up ili jos mozda neki kit preporucit?!

i ako mozda neko prodaje polovan kit ili radilicu
i dali ima u hrvatskoj trgovine sa djelovima za am6 masine jer sam trazio,a nisam nesto previse naso...

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aprilia rs 50-tuning
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2012, 21:50:48 »
Dakle...radi se o minarelli am6 mašini i fali radilica,termo grupa i još neke stvarčice
aupuh je leo vince v6 , karb ce bit dellorto 19
e sad...zanima me koji kit stavit gore i koju radilicu...kit mora bit neki base jer je takav auspuh da nejde preko toga
razmisljo sam uzet neki DR Evolution ili mozda neki trophy,jel ima neko iskustva s tim kitevima...koji vijek trajanja imaju,koja je kvaliteta,koji je kvalitetniji...itd... kolko bi to islo otprilike
a radilicu sam mislio mozda stavit standard najobicniju ili mozda RMS...
i ako neko ima neki prijedlog za malo drugaciji set-up ili jos mozda neki kit preporucit?!

i ako mozda neko prodaje polovan kit ili radilicu
i dali ima u hrvatskoj trgovine sa djelovima za am6 masine jer sam trazio,a nisam nesto previse naso...
ispod 21 nemas kaj stavljat.. nis ti ne znaci.. stavi min 21  a idealno ti je 24  ako ne i vise  :icon_thumright: kit metni due + i cist oke  :icon_thumright:

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Aprilia rs 50-tuning
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2012, 21:57:16 »
ispod 21 nemas kaj stavljat.. nis ti ne znaci.. stavi min 21  a idealno ti je 24  ako ne i vise  :icon_thumright: kit metni due + i cist oke  :icon_thumright:

due + je midrace kit,nece se moc vrtit jer je auspuh za serijalu i base...a kolko ja znam za base kiteve se stavlja min 17.5 , a idealno je 19

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Aprilia rs 50-tuning
« Odgovori #3 : 03 Ožujak, 2012, 22:26:25 »
due + je midrace kit,nece se moc vrtit jer je auspuh za serijalu i base...a kolko ja znam za base kiteve se stavlja min 17.5 , a idealno je 19
bravo decko dobit ces 5  :icon_thumright:
salim se  :toothy9:
to sve kaj pricas imas pravo.. ali za skutere  :laughing7:
brzinac trazi daleko vece okretaje pa time i karb.. stoga nemoj bit pametan i znat sve.. javi se clanu LoveStunt.. on ti je imao am6..

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Aprilia rs 50-tuning
« Odgovori #4 : 05 Ožujak, 2012, 08:16:00 »
ok,to za karb nisam znao,al svejedno nemoze zbog auspuha...a neda mi se davat pare za jes jedan auspuh kad imam vec ovaj  :dontknow: