Ostalo > Foto, video, music...
NEVJEROJATNA BRUTALNOST POLICIJE!
mhr-team:
slažem se da policija nekad nije uredu... ALI, ove ubojice, dilere i ostalu bandu, treba ubit ko vola u kupusu... :frajer:
navijače koji stvaraju nerede i sve te koji provode neku silu, lagano pendrek i po debelom i tankom mesu, pa da vidiš rođo moj kad meso pođe trunuti od batina :frajer:
darko190:
ma kretenčine, da mene tako krenu peglat, probao bi mu barem uho odgrist :D, a onda bi mu dijete zgazio na cesti negdje, ko ga jebe, 6 mj. za ubojstvo iz nehaja. frend je kamatara koji mu je godinama bio na grbači pregazio na mrtvo s firminim kombijem i nikom niš, :headbang: par mjeseci u buksi i van na uvjetnu. da si neznam šta napravio, ako se mirno postaviš i ne suprostavljaš a oni se iživljavaju na tebi zavezanom, oči bi mu izvadio van s autogenom varilicom
p.s. motor na video je cbr 1000 fireblade, baš sam se danas vozio s frendom koji ju je kupio novu iz salona pred 4-5 dana i ide jako gadno.
Poggiali:
Lol, ovaj padne mrtav iz auta i dodju ga FACE cipelarit jos xD Koje pickice
SPecial:
U subotu mi stane skuter i popravljam ga pokraj ceste,a ovi debili u civilnom mercedesu bulje iz auta i glume gljive (jer mi ostali ne znamo da su oni policajci u civilu). Malo mi je falilo da im odnesem osobnu da me legitimiraju i da nestanu jer su mi digli zivce na najjace.
wonderkid:
;D
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju