Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bravo Creative :/  (Posjeta: 901 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Bravo Creative :/
« : 07 Siječanj, 2012, 12:55:39 »
Slucajno sam otiso sa 7ce na XP da provjerim posto sam skuzio da mi ne radi desni kanal, no bila je moja greska nisam dovoljno jako pritisnuo jack u utor.... i onda skuzim da je na Xp-u zvuk 10 puta bolji nego na 7 ci... bez obzira sto sam stavio najnovije drivere za 7... cak vidim da nema THX opcija koja je bila na XP verziji Creativeovog control panela... mislim sramota, zvucna od 100€ i oni nemogu izbacit pristojan driver za nju :/ Da ne kazem kolko puta sam znao imat problema do sad, pa se cesto i srusi taj control panel i tak... mislim da sljedeca audio komponenta nece biti Creative Labs

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Bravo Creative :/
« Odgovori #1 : 10 Siječanj, 2012, 07:45:34 »
Lol, poslao sam im mail, i sad dolazi naputak kako da sve potpuno reinstaliram, napravim tako i vidim da je sad nestao volume panel koji je staja dole pored sata... pisem sta da radim i dobim uredno odgovor da ne postoji volume panel za windows 7 jer nije kompatibilan xD ti mater, za 3 god i kolko dana starim windowsima jos nisu u stanju napravit yebeni volume panel :D