Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sr 50 R malossi sport auspuh itd..  (Posjeta: 3186 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sr 50 R malossi sport auspuh itd..
« Odgovori #20 : 11 Siječanj, 2012, 06:58:11 »
ja bi ti preporućio da ne otvaraš blokove jer nemaju puno kilometara...a tvornićki zatvoren blok je amen....stavi gore sporta,diznu 80..i vozi....+jedno pitanje za ivanm-a..što misliš da skf BG nisu bog zna što...ja sam prije imao francuske oni su dotrajali i narućim nove dođu oni u skf pakiranju i na njima piše skf+BG(bugarska) zovem skf "centralu" i kažu mi da više nemaju na lageru francuske nego samo bugarske...dali misliš da su ovi bugarski daleko lošiji od starih francuskih..??..
daleko ne, ali lošiji jesu, meni se jedan razletio nakon 3000km a prijašnje francuske sam vozio tisućama i nikad ništa, sad sam stavio piaggiove one original kbc korea..
a stavi ih gore, u najgorem slučaju se bude raspala rešetka a onda samo staviš druge i nema nikakve štete.. (jedino dobro kod poliamida)

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: Sr 50 R malossi sport auspuh itd..
« Odgovori #21 : 11 Siječanj, 2012, 13:36:22 »
ja san njih prominija poslije lita njih i radilicu to jest oni su mi došli sa novom topovom radilicon...dobro sam ih ugradija i proša sigurno 4000km i sve je super...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sr 50 R malossi sport auspuh itd..
« Odgovori #22 : 11 Siječanj, 2012, 16:43:29 »
Da se i ja nadovezem,koji lezajevi i semerinzi idu na puga vertikal,trekker