Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auspuh?  (Posjeta: 873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Koji auspuh?
« : 02 Studeni, 2011, 23:56:55 »
E kao sto kaze naslov ovu zimu si bi preuredio aeroxicu i motor je standarnd sad cu kupit malosi fly kvacilo jer je moje gotovo i pitanje je koji da uzmem auspuh naravno i rolice bi promjenio s njime i dize i to al s kojim bih auspuhom dobio najvise?? Jel bi bio dobar yasunni r?
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline kamikaza

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1076
  • Spol: Muški
  • 0911889594
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: area 51
  • Moja Kaciga: kbc
  • MojSetup: evo
  • MojSpuh: shot
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #1 : 03 Studeni, 2011, 00:05:54 »
da to bi ti bio best buy jer kasnije dobro posluzi cak do slabijeg midrejsa :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #2 : 03 Studeni, 2011, 00:28:51 »
E kao sto kaze naslov ovu zimu si bi preuredio aeroxicu i motor je standarnd sad cu kupit malosi fly kvacilo jer je moje gotovo i pitanje je koji da uzmem auspuh naravno i rolice bi promjenio s njime i dize i to al s kojim bih auspuhom dobio najvise?? Jel bi bio dobar yasunni r?

Dobro ti veli kolega, jer ja sam išel postupno od početka do sad(midrace) i svašta sam probal i sa sigurnošću ti mogu potvrdit več rečeno!

Yasuni R definitvno, spuh je zakon(SERIJALA-BASE-SLABIJI MIDRACE) sve ovo pokriva ko od šale! Samo definitvno sa FLY kvačilom trebaš puknut tvrđe federe jer ti bude mrtav na startu! A i odmah si kupi jednu od ovih CENTRALNIHopruga inače ti bude mrtav u brdu: žuta malossi-crna hebo-polini plava od 28kg-stage 6 MEDIUM ... eto to je za ove koje ja znam a da su sigurno dobre, dok se na serijali sa rezo spuhom pokazala najbolja MALOSSI ŽUTA sa serijskim remenom i variomatom te rolicama od 3.7gr(također uzmi malossi ili polini ili stage 6)

To ti bilo za početak, i skuter ti bi bil puno življi, a kasnije ideš dalje a spuh i kvačilo naravno ostaju i ne treba mijenjat :icon_thumright:

P.S - Yasuni, ne Yasunni! JEdno N.
« Zadnja izmjena: 03 Studeni, 2011, 00:43:57 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #3 : 03 Studeni, 2011, 00:42:34 »
Daa znam probat cu prvo sa zutim..znaci uzmen federe zute te ? A centralni koji da stavim? Okk rolice e.ne brinu tolko kolko ovi fedreki na kvacilu kad neznam koje da uzmem..
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #4 : 03 Studeni, 2011, 00:45:54 »
Za centralne opruge ti gore sve piše!

A za kvačilo uzmeš MHR pakovanje sa ovim serijskim brojem: 29 9605  i staviš koji ti pašu, tebi bi zeleni bili odlični! Za druge ne znam, jer ja sam imal to pakovanje i te federe sam isprobal!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #5 : 03 Studeni, 2011, 00:49:01 »
Oke centralni cu zuti uzet! Ahaa moozee.tak cu napravit di su kupip te fedreke?? Vidim da sii iz krapinskih toplica ja sam iz jakovlja ;-)
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #6 : 03 Studeni, 2011, 01:17:36 »
Oke centralni cu zuti uzet! Ahaa moozee.tak cu napravit di su kupip te fedreke?? Vidim da sii iz krapinskih toplica ja sam iz jakovlja ;-)

U Zg, moto Bencony, tada su imali dosta toga od malossia, svasta si mogel kupiti, a sad nemaju nis!
Ak trebas kaj u vezi Aeroxa javi se pa se dogovorimo, vis da si blizu...lako sve slozimo!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #7 : 03 Studeni, 2011, 01:20:39 »
Ahaa okee ;) u ponedeljak idem po svve dijelove  pa cu se igrat ak nesto necu znat javim ti se ;)
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Koji auspuh?
« Odgovori #8 : 07 Studeni, 2011, 21:36:14 »
ako ideš na neki base tuning ili serijala onda ti je po mome mišljenu najbolji yasuni z.ja ga imam na svome roxu i odličan je.zvuk prva liga :)
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541