Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji rezo spuh na puga  (Posjeta: 1013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
koji rezo spuh na puga
« : 09 Listopad, 2011, 00:13:37 »
pozz imam sf2 i u planu sam naravno rezu neku da uzmem ali enznam s kojim bi trbom dobit najvise snage za pocetak si kontam uzet duzi prenos od lc veci karb i neki spuh   :help:
peugeot rullezz xD

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #1 : 09 Listopad, 2011, 00:39:19 »
leovince zxr (po mom izboru, mada imas i boljih al su skuplji), malossi multivar, stage 6 usis, prerada usisa na blokovima, 17.5mm karb. i imas totalno drugi skuter
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #2 : 09 Listopad, 2011, 07:46:08 »
leovince zxr (po mom izboru, mada imas i boljih al su skuplji), malossi multivar, stage 6 usis, prerada usisa na blokovima, 17.5mm karb. i imas totalno drugi skuter

Znaci pored TT-a ZX je bacanje para,ako se vec pruzi nekih 140€ za ZX bolje namiriti jos malo pa uzeti Yasuni Z koji je 150€.

Multivar niposto na peugeota jer jede klizace i rolnice nenormalno,Speedcontrol je bolji samo ga treba malko doraditi(treba mu bolcnu otokariti za 1mm i ubaciti podlosku iza.Ja sam presao preko 10 hiljada km sa speedcontrolom i i sad vozim jedne te iste rolne i klizace a drug mi sa multivarom mjenja svake 2000-3000km.

Stage6 usis je OK al i on nije nuzan isto kao ni prerada blokova pogotovo na 17,5 karburatoru.Tek sa kitom i jakim auspuhom i karbom bar 19mm to ima neke veze,opet naravno ako bude otvarao blokove iz nekih drugih razloga obavezno prosiriti pa nek ceka svoje trenutke :D
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #3 : 09 Listopad, 2011, 11:01:55 »
Znaci pored TT-a ZX je bacanje para,ako se vec pruzi nekih 140€ za ZX bolje namiriti jos malo pa uzeti Yasuni Z koji je 150€.

Multivar niposto na peugeota jer jede klizace i rolnice nenormalno,Speedcontrol je bolji samo ga treba malko doraditi(treba mu bolcnu otokariti za 1mm i ubaciti podlosku iza.Ja sam presao preko 10 hiljada km sa speedcontrolom i i sad vozim jedne te iste rolne i klizace a drug mi sa multivarom mjenja svake 2000-3000km.

Stage6 usis je OK al i on nije nuzan isto kao ni prerada blokova pogotovo na 17,5 karburatoru.Tek sa kitom i jakim auspuhom i karbom bar 19mm to ima neke veze,opet naravno ako bude otvarao blokove iz nekih drugih razloga obavezno prosiriti pa nek ceka svoje trenutke :D

za to i govorim to. a zxr kosta ko i zx ( 125e) , multivar zato sto je plug and play, i jako je dobar na peugeotu, a za trajnost nije pito, cak mislim da se multivar bolje ponasa od speedcontrola,a  yasuni je teze nabavit nego leovince nekih 16000x
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #4 : 09 Listopad, 2011, 12:22:14 »
ma i ja sam si konto neki jaci spuh ako nadjem gdje najvise bi volio uzeti stage6 preradjeni,stage6 usis polini vario i malossi deltu kvacilo,21dellorto karb,miki ce mi naturppijat cilindar tj dignut tajminge i to bi mi bilo za pocetak nekad u proljece si kontam nabacit neki kit malo jaci i radilicu
peugeot rullezz xD

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #5 : 09 Listopad, 2011, 12:23:28 »
ma i ja sam si konto neki jaci spuh ako nadjem gdje najvise bi volio uzeti stage6 preradjeni,stage6 usis polini vario i malossi deltu kvacilo,21dellorto karb,miki ce mi naturppijat cilindar tj dignut tajminge i to bi mi bilo za pocetak nekad u proljece si kontam nabacit neki kit malo jaci i radilicu

ja cu si nabaviti jednog frenda ko sto si ti, prafi tuner  :laughing3:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #6 : 09 Listopad, 2011, 12:37:38 »
Znaci pored TT-a ZX je bacanje para,ako se vec pruzi nekih 140€ za ZX bolje namiriti jos malo pa uzeti Yasuni Z koji je 150€.

Multivar niposto na peugeota jer jede klizace i rolnice nenormalno,Speedcontrol je bolji samo ga treba malko doraditi(treba mu bolcnu otokariti za 1mm i ubaciti podlosku iza.Ja sam presao preko 10 hiljada km sa speedcontrolom i i sad vozim jedne te iste rolne i klizace a drug mi sa multivarom mjenja svake 2000-3000km.

Stage6 usis je OK al i on nije nuzan isto kao ni prerada blokova pogotovo na 17,5 karburatoru.Tek sa kitom i jakim auspuhom i karbom bar 19mm to ima neke veze,opet naravno ako bude otvarao blokove iz nekih drugih razloga obavezno prosiriti pa nek ceka svoje trenutke :D
Yasuni z je po snazi kao i zx

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #7 : 09 Listopad, 2011, 12:45:57 »
Volim svoje Brčake, hardcore tunere!  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline ivan_speedy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1253
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: 7,5gr rolice,žuti federi kvačila
  • MojSpuh: LeoVince GP
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #8 : 09 Listopad, 2011, 12:53:37 »
Nemo uzimat tta,ja sam ga imao na svom,u roku 1 sat cijeli pocrnio,bolje zx-a ako imaš više novaca na raspolaganju  :icon_thumright:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #9 : 09 Listopad, 2011, 15:27:57 »
Nemo uzimat tta,ja sam ga imao na svom,u roku 1 sat cijeli pocrnio,bolje zx-a ako imaš više novaca na raspolaganju  :icon_thumright:
I onda kad ga pocnu serijale obilazit popizdi i pocne skupljat za jaci spuh :drunken_smilie:

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #10 : 09 Listopad, 2011, 16:11:53 »
Yasuni z je po snazi kao i zx

Imam pežoa vec 7 godina i promjenio sam 4 auspuha i 3 kita do sad,prvo sam vozio neki DR koji mi je dosao kad sam kupio skut ali nije EVO,ima kanale u cilindru kao MHR replika sa boost kanalima na izduvu i samo sto je gusani.Vozio sam ga sa serijskim auspuhom sa izvadjenim katalizatorom i isao je dobro ali ne nesto pretjerano brzo.

Onda sam stavio TT i tad je procepio dosta bolje,poslije nekog vremena nabacio sam nov DRevo  i isao je isto ili cak malo slabije od tog proslog.Kasnije mi naleti da mjenjam za ZX i kad sam ga nabacio nikakve razlike.Onda kupim jos jedan SF na kojem je dosla nova MHR replika i nov Polini4race 2 al je taj polini toliko drečao da sam ga ostavio na motoru koji sam prodao a sebi sam ostavio ZX-a i sad na kraju imam MHR repliku i Yasuni R.

Znaci TT i ZX razlika nikakva ZX i Yasuni R razlika ogromna a Yasuni Z i Yasuni R inace nisu predaleko jedan o d drugog sto dovodo do zakljucka da nema sanse da su ZX i Yasuni Z isti. Takodje i po testovima po netu ZX je slabiji od Yasuni Z.


Nemo uzimat tta,ja sam ga imao na svom,u roku 1 sat cijeli pocrnio,bolje zx-a ako imaš više novaca na raspolaganju  :icon_thumright:

Izgleda da ti je to jedini nov spuh kojeg si kupio pa ne znas da je tako sa svakim,i da je bio ZX u pitanju isto bi se desilo.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: koji rezo spuh na puga
« Odgovori #11 : 09 Listopad, 2011, 19:59:49 »
Volim svoje Brčake, hardcore tunere!  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
YEA STA DA TI PRICAM :dovaj i najvijerovatnije si nabacim hebo ili cak mozda yasuni ali preradit ga
peugeot rullezz xD