Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: minarelli due plus, zx stimanje pomoc  (Posjeta: 5116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #40 : 27 Listopad, 2011, 10:42:59 »
ako imas sve iskompletirano zasto se zezat pa preslagivat nesto novo? price o tom da due sa zx ide lose su po meni laz jer sam se uvjerio da cak i zx sa navarenom serijskom granom na due ide jako fino. prije 2 god je frend kupio malagutija s takvim setupom, ubrzanje odlicno a max sa 2 ljudi oko 105. na tom je imo 17.5 dellorto, a u prjenosu samo multivar, ostalo serijsko... sto je stvar to su klinci sastavili, a dobro su ga i posozili s obzirom kakve su stvari bile na njemu.
MK LISICE SLAKOVCI

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #41 : 27 Listopad, 2011, 11:47:41 »
ako imas sve iskompletirano zasto se zezat pa preslagivat nesto novo? price o tom da due sa zx ide lose su po meni laz jer sam se uvjerio da cak i zx sa navarenom serijskom granom na due ide jako fino. prije 2 god je frend kupio malagutija s takvim setupom, ubrzanje odlicno a max sa 2 ljudi oko 105. na tom je imo 17.5 dellorto, a u prjenosu samo multivar, ostalo serijsko... sto je stvar to su klinci sastavili, a dobro su ga i posozili s obzirom kakve su stvari bile na njemu.

slicno kao kdo mene...kad sam uzeo motor na motoru je bio due plus karb 19 i arrow kompress light i sveo stalo serisko znaci ni vario nije imo...a lik je kupio u marasu gajnc novi due plus i gajnc novi dellorto 19 i oni u marasu su to i slagali motor 105 samnom iso i ubrzavo jako fino cak odlicno za taj set up...pa me isto cudilo sta svi toliko vicu da je nemoguce ali nekazem  da mozda sa sportom i zx om nebi iso bolje od due i zx jer ima tu dosta komponenti o kojim se moze raspravljat...

ali eto na karaju ispalo da posto mi je jako zao dati novi due plus za neki dr evo iili slicno ici ce gore c16 vjerojatno ili shot... :icon_thumright:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #42 : 27 Listopad, 2011, 11:48:06 »
nije svaki los...al nijedan nije bolji od 19...;)
Kako za šta ::)

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #43 : 02 Studeni, 2011, 23:34:09 »
pa šta nisi razmislja o opciji da das taj kit za malossi repliku (ona traje dugo jer ima 2 karike) ili da prodas zx dodas nesto para i uzmes yasuni r
sa yasunijem bi ti bilo jos najbolje...da bi dovoljno okretaja za due plus a trajalo bi jer nebi izvlačija maksimum  :headbang:
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #44 : 03 Studeni, 2011, 13:54:25 »
pa šta nisi razmislja o opciji da das taj kit za malossi repliku (ona traje dugo jer ima 2 karike) ili da prodas zx dodas nesto para i uzmes yasuni r
sa yasunijem bi ti bilo jos najbolje...da bi dovoljno okretaja za due plus a trajalo bi jer nebi izvlačija maksimum  :headbang:

ajd mi nadi polovnu malossi mhr replicu da se prodaje u dobrom stanju...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #45 : 03 Studeni, 2011, 21:30:24 »
neznam odakle vam to da due+ neradi na base auspuhu :toothy11:



yasuni z, dakle ko leo tt, zx...
ima negdi video, dyno test, mislim beta ark ili prastara sr, due+ s popratnim djelovima i giannelli reverse... izmjerilo +10ks na zadnjem kotacu, a to je tesko s base kitom...
na istom aparatu se testirao isto neki minarelli s due+ shot, ustelan, dere se ko lud, trza masina koda ce izletit iz rame... izmjerio malo manje od 12ks, tako da je ipak sve do stelanja karba :toothy11:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #46 : 03 Studeni, 2011, 22:15:11 »
Imo sam ja due+ na polini funky pa i na yasuni R, ide to al da radi kako treba  :nono: bude trom skuter ili ga napraviš da prevrtaje pa zuji a ne ide. Neka ima i 15 ks kad puno ljepše za vozit na malossi sportu ili tako nečem
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #47 : 04 Studeni, 2011, 17:07:44 »
bzvz vrti u prazno due na base spuhu! taj kit ima timinge slicne high end cilindru, sta vi pricate gluposti tu? znaci mora se vrtiti da bi islo a spuh tu igra vaznu ulogu da termogrupa moze raditi kako treba, za to je i radjeno :dontknow:

ili stavi Narda gore ili rijesi se dueta i nabavi sport kit i end of discusion