Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Intervali izmjene ulja...  (Posjeta: 3424 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Intervali izmjene ulja...
« Odgovori #20 : 30 Rujan, 2011, 22:08:32 »
Ma to je smješno što sve znaju napisati u uputama. Recimo meni na meganu piše da je normalno da potroši do pola litre ulja na 1000 km. Točno na tisuću km. :) Isto to mi je pisalo i na p206, i na fordu fiesti.. Valjda na svima piše.. Pa kolegi kad je polo počeo toliko trošiti išao je raditi generalku. :) Zamisli da kupiš novi auto i da ti troši toliko ulja :) Glupost. Meni na 20 tisuća kada je servis možda fali 3 deci.. tu negdje. I tako mi je bilo na svakom autu. Valjda se sa time proizvođač ograđuje ako nešto nije baš kako bi trebalo.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Intervali izmjene ulja...
« Odgovori #21 : 30 Rujan, 2011, 22:20:40 »
Ma to je smješno što sve znaju napisati u uputama. Recimo meni na meganu piše da je normalno da potroši do pola litre ulja na 1000 km. Točno na tisuću km. :) Isto to mi je pisalo i na p206, i na fordu fiesti.. Valjda na svima piše.. Pa kolegi kad je polo počeo toliko trošiti išao je raditi generalku. :) Zamisli da kupiš novi auto i da ti troši toliko ulja :) Glupost. Meni na 20 tisuća kada je servis možda fali 3 deci.. tu negdje. I tako mi je bilo na svakom autu. Valjda se sa time proizvođač ograđuje ako nešto nije baš kako bi trebalo.

Kupio sam novu novcatu alfu 33 i vozio je 14 godina. Od prvog dana do kad sam je prodao je trosila 2,5-3dl/1000km. SAd vec par godina vozim swifta i nakon 7000+km koliko godisnje napravi (kad mijenjam ulje) ne vidim na stangici uopce razliku - ulje je na maksimumu.



A ovih dana upravo, frend koji ima mazdu 3 staru 3 godine mora na generalku jer trosi 3 litre na 1000km. Odjednom je poceo trosit (prije mora). A auto ima samo 40.000km. Najludje od svega je sto auto ne dimi

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Intervali izmjene ulja...
« Odgovori #22 : 30 Rujan, 2011, 22:26:21 »
Alfa 33 je sigurno bila boxer a to je nešto posebno :)  Mora malo trošiti ulje. I ja sam imao alfu 146 1.4 TS i to je bila moja ljubav.. No odošmo mi sa teme .. :)