Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet bez kacige na skuteru  (Posjeta: 10183 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #60 : 06 Ožujak, 2008, 14:47:12 »
Pametni znaju čemu služi kaciga!!!!!!!!!!! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #61 : 06 Ožujak, 2008, 18:56:53 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

dam se kladit da ima i takvih na forumu  :binkybaby: :binkybaby:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #62 : 06 Ožujak, 2008, 19:53:33 »
Eto ja rijetko po Jadranovu po ljeti nosim kacigu,bacim ju na ruku i nabijem prije policije ako je ima,skuham se ako je nosim,pogotovo uz obalu !! Da se razumijemo u Rijeci je kaciga uvijek na glavi !!
Noge na skuteru uvijek zakacim iza jer inace nemam neki osjecaj, nemogu se posteno nagnut itd . Da se razumijemo,prvi motor koji sam vozio bila je sportiva,pa od tuda i taj polozaj !! Mikseri mi se nikad nisu svidjali,ali eto sad ga imam samo radi prakticnosti,potrosnje i neplacanja parkinga po gradu !!
Krosera sam pokuso vozit,ali mi to bas i neide i glup mi je polozaj,ko kad na skuteru sjedis s nogama naprijed !!


Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #63 : 06 Ožujak, 2008, 22:13:40 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

dam se kladit da ima i takvih na forumu  :binkybaby: :binkybaby:
ima ih u jako velikom broju!!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #64 : 07 Ožujak, 2008, 00:40:46 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

dam se kladit da ima i takvih na forumu  :binkybaby: :binkybaby:
ima ih u jako velikom broju!!!!

jel se osjecas prozvanim  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Vecky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • sajhopat
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moja stranica
  • Mjesto: I?i?i (Opatija)
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #65 : 07 Ožujak, 2008, 18:39:37 »
a ljudi u cemu je problem, svak se fura kak oce, i to je njegova volja, ja kad mislim da trebam nosit, noim kacigu, kad ne nenosim, i to je moja stvar, kad se kurcim, kurcim se, i boli me k**ra* sta onaj drugi radi, s druge strane ima sigurno vas koji imate kit pa ide 120-130, ima va sigurno ko i ja koji ste stavili tablice da s ne vide, i sredili motor i tak, pa opet nije po moralu, al mene iskreno briga, ja radim po vom, pa nek i drugi rade po svom kak oce, nemojte napadat (neki) druge bez veze....ja isto priznajem da ne nosim uvjek kacigu a trebo bi, i da imam tablice skrivene, i da idem vise od duplo brze od regitracijske brzine.....
ko pod drugim jamu kopa nos

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #66 : 11 Ožujak, 2008, 14:52:52 »
ljudi ovo cu napisati sa caps lockom da se vidi

U NEDILJU SAM IMAO PROMETNU, KACIGA MI JE SPASILA ŽIVOT, DA JE NISAM IMAO PAO BI NA POTILJAK I ČAO JA... MOLIM VAS NEMOJTE BITI FACE NEGO STAVITIE KACIGU NA GLAVU NIJE VAŽNO KO VOZI TAJ MOTOR AKO ĆE NA SLJEDEĆOJ RASKRSNICI NASTRADATI I POGINUTI NE NOSEĆI KACIGU....
MOLIM VAS NEMOJTE BITI "FACE" JER UVIK NEKO SKINE KACIGU DA SE VIDI KO VOZI TAJ MOTOR...

pozzz
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline ::Maxter::

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medimurje
  • Moj Skuter: XTX
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #67 : 19 Ožujak, 2008, 16:25:31 »
a ljudi u cemu je problem, svak se fura kak oce, i to je njegova volja, ja kad mislim da trebam nosit, noim kacigu, kad ne nenosim, i to je moja stvar, kad se kurcim, kurcim se, i boli me k**ra* sta onaj drugi radi, s druge strane ima sigurno vas koji imate kit pa ide 120-130, ima va sigurno ko i ja koji ste stavili tablice da s ne vide, i sredili motor i tak, pa opet nije po moralu, al mene iskreno briga, ja radim po vom, pa nek i drugi rade po svom kak oce, nemojte napadat (neki) druge bez veze....ja isto priznajem da ne nosim uvjek kacigu a trebo bi, i da imam tablice skrivene, i da idem vise od duplo brze od regitracijske brzine.....

Da, i radi takvih kre...na se dizu kazne, kontroliraju dal imas blokadu itd... Razmisli malo..  ::)
Smiriti nikad se ne?u, kubikažu tražim ve?u...

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #68 : 19 Ožujak, 2008, 18:26:23 »
Pamet u glavu. Bilo to 5km ili 500metara kaciga na glavu. Bila je jedna nezgoda sto je samo 200m do kuce imao i pokupio ga auto na skretanju u dvoriste i poginuo. A kacigu si je na ruku objesio... Zato budite pametni.
Yamaha-Spy

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #69 : 19 Ožujak, 2008, 19:14:09 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

baš ja gledam po gradu ,svi se voze tak noge na fuziće.....ne kužim jel tak scoot brže ide ili šta....jbt valjda se samo ja vozim normalno na scootu....jesam ja onda neki freak ili šta?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #70 : 19 Ožujak, 2008, 19:31:06 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

baš ja gledam po gradu ,svi se voze tak noge na fuziće.....ne kužim jel tak scoot brže ide ili šta....jbt valjda se samo ja vozim normalno na scootu....jesam ja onda neki freak ili šta?

a pored takvih ispadas freak..... al neka, svak zna sta je dobro za njega  :headbang: :headbang:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #71 : 19 Ožujak, 2008, 20:15:16 »
najsretniji sam kad vidim ''facu'' kad nabije kacigu do pola glave, rasiri se u leđima(ne znam ni ja kako), a noge obavezno zakacene za fuzice

baš ja gledam po gradu ,svi se voze tak noge na fuziće.....ne kužim jel tak scoot brže ide ili šta....jbt valjda se samo ja vozim normalno na scootu....jesam ja onda neki freak ili šta?

ti sa svoje 3 banke + i sa slozenim tkr-om si freak kako god okrenes  :frajer:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #72 : 20 Ožujak, 2008, 06:53:17 »
 :laughing6: :laughing6: :laughing6:............morat ču i ja probat taj fuzić 69 položaj,imam tu neke runner racere..........možda ču ih bolje naprat  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #73 : 20 Ožujak, 2008, 09:49:05 »
daj shut up ono, LOL onak rasprava o polozaju tijela na skuteru. Omg.... dajte nadite temu sto i drugima moze pomoc :)
Yamaha-Spy

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #74 : 20 Ožujak, 2008, 12:40:29 »
evo pred 4 dana su se vozili 2 frenda jedan je vozio gileru drugi cagivu, ovaj sa gilerom je vozio prijateljicu od njegove cure, jer se ona nije htjela vozit na sportivi nego na skutericu, i tako dao ovaj sa cagive kacigu toj curi i jaknu, i pali su ovi sa gilerom, uglavnom cura je tako jako opalila glavom u pod, sreca da je imala kacigu, jer bi poginula sigurno, i jaknu je malo oderala, i sva se natukla, tako da, nosite kacige sto ste vise u mogucnosti...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #75 : 20 Ožujak, 2008, 12:47:36 »
malo bolji vozač kaj ne .
Piaggio X9 250  Black Box

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #76 : 20 Ožujak, 2008, 14:02:51 »
daj shut up ono, LOL onak rasprava o polozaju tijela na skuteru. Omg.... dajte nadite temu sto i drugima moze pomoc :)


evo ga jedan fuzić driver izgleda....

beck on topic....bezpredmetno je uopće raspravljat,kacigu obavezno nosit.....ja bi uveo zakon da kad te uhvate bez kacige nek te lupe panjem u čelo
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #77 : 20 Ožujak, 2008, 14:04:03 »
daj shut up ono, LOL onak rasprava o polozaju tijela na skuteru. Omg.... dajte nadite temu sto i drugima moze pomoc :)


evo ga jedan fuzić driver izgleda....

beck on topic....bezpredmetno je uopće raspravljat,kacigu obavezno nosit.....ja bi uveo zakon da kad te uhvate bez kacige nek te lupe panjem u čelo




hahahaha    ova je dobra!  :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :notworthy: :notworthy:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #78 : 21 Ožujak, 2008, 08:34:56 »
ma kakvim panjem...treba mu zabit sjekiru posred čela

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Opet bez kacige na skuteru
« Odgovori #79 : 21 Ožujak, 2008, 16:19:55 »
dobro lito kako tako kuzin,al opet se moze nabavit jet kaciga,a i bolje kacige imaju dobro prozračenje,al ja jucer usri zime kad vidin dvi vace na vxr-u jedan 16/17 godina suvozać i ovaj 13-15 sta vozi i glume face,ja se smrzavan sa kacigon,rukavicama,jaketom,ko santa leda cili san se skupia  ka k***c u hladnoj vodi,i onda vidis njih dva  :sad3: ,ja san isto skoro izgubia zivot,spasila me bosko kaciga 3 puta...vi koji ne zelite nosit nemorate,al na lito nek se slucajno nadje malo ulja,pa da vidis kako se posli necete tribat brijat,u svakom slucaju bar pola glave :evil6: sta mene svi cudno gledaju od ove mladje ekipe
1. iman oba retrovizora
2. tablica na mistu
3. iman nosac za kufer
mozda zato sta meni moped nije magnet za pice nego prijevozno sredstvo,kad se buden isa ku*cit onda cu uzet karic  :laughing7:
...........1...........8...........7...........