Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR R airbox  (Posjeta: 3709 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: SR R airbox
« Odgovori #20 : 15 Rujan, 2011, 10:36:40 »
Izvještaj:

Sa diznom 70 i bez ikakvog diranja airbox-a skuter ne radi dobro, odaziv na gas je slab. Odvrnem gas i tek nakon 1 sec mašina se zavrti. Valjda je zalije gorivom.  :dontknow: Nakon skidanja crijeva sa airbox-a stanje se malo popravilo ali i dalje to nije to.

Kada sam izvadio lulicu i vratio crijevo na airbox stanje se dosta popravilo i skuter odma prima gas. Još nisam gledao boju svjećice ali skuter radi perfektno.

jednostavno si trebal probat sa diznama 66 i 68 a ne odma kasapit filter.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: SR R airbox
« Odgovori #21 : 15 Rujan, 2011, 11:05:36 »
jednostavno si trebal probat sa diznama 66 i 68 a ne odma kasapit filter.

A imam i sve te dizne ali mi bilo mrsko otvarat karburator. A nisam ga iskasapio, samo sam izvadio lulicu.
Uglavnom sad radi kao sat. Ujutro pali iz prve, sa diznom 64 mi je trebalo 7-8 kurblanja da upali. Sad ga čak mogu vozit normalno i ispod 1/2 gasa.  :icon_biggrin:

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: SR R airbox
« Odgovori #22 : 15 Rujan, 2011, 11:06:55 »
a ako stavis airbox mali onda ti imam blatobran onaj zadnji od novog runnera sto pokriva i karburator i taman se super uklopi to  :toothy3:

Evu upravo imam ponudu za airbox i nekakav poklopac karburatora. Imaš li sliku tog blatobrana?