Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: luna vision- guši se  (Posjeta: 1166 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Plantak

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: da bar
  • MojSpuh: original zasad
luna vision- guši se
« : 04 Listopad, 2011, 13:05:35 »
dakle cijenjeni kolege skuteraši. frendu slažem njegovu lunu i promjenio sam mu cilindar i klip jer mu se pokvarila pumpica od ulja i mašina mu je zaribala... i skuter sad radi ali čim mu dodam gasa on se zaguši i ugasi se, stavil sam novu svijećicu, ali je opet isto, nakon toga sam stavil svoj fergazer, ali opet isto... zakaj se skuter guši?? ima možda kakvih problema s elektronikom?? dal je možda bobina? je možda cdi?? pomagajte frend bi se vozil
LUNA RULA

Offline Plantak

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: da bar
  • MojSpuh: original zasad
Odg: luna vision- guši se
« Odgovori #1 : 04 Listopad, 2011, 16:18:18 »
ajde ekipa dajte neki savjet, neke mogućnosti kaj bi moglo a kaj nebi moglo biti... osjećam se dužnim to mu složiti jer on ne razlikuje bobinu od cdi-a, a nebi razlikoval ni prednji kotač od zadnjeg da su oba skinuta...
LUNA RULA

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: luna vision- guši se
« Odgovori #2 : 04 Listopad, 2011, 20:37:20 »
provjeri dal prima gas ako mu djelomicno prstom zatvoris ulaz za zrak na airboxu. jesi probavao sa i bez airboxa? provjeri i semeringe, jedino ce ti zajebano biti doci do onoga koji je iza magneta. trebas radapciger da iscupas magnet, skinit namotaje, uljnu, kotacic uljne i ispod limica je semering. meni je taj semering bio izbijen a onaj sto stoji na strani variomata je pustao i skuter je vukao puno fals zraka i imao sam problema sa primanjem gasa kad je hladnije vani.. kasnije mi je i zaribao zbog toga..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Plantak

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: da bar
  • MojSpuh: original zasad
Odg: luna vision- guši se
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2011, 22:15:28 »
animatrix hvala ti na prijedlozima i savjetima, ali ipak nije bilo toliko strašno... zapravo ovo kaj si ti napisao nisam ni znao da je moguče da se guši iz tog razloga, ali jedan savjet više pa ti hvala na tome...

kvar je otkriven i bio je na strujnom djelu, točnije bobina je banana... stavio sam prst na ramu i dotaknuo bobinu kad je skuter radio i sasvim slučajno otkrio kvar(cimnula me struja) i pošto je bobina na mojoj luni višak, stavio sam ju na frendovu lunu i vidi čuda: prima gas savršeno, ne guši se i juri 74km/h sa odblokiranim cdi-em(po gps-u ako je točan)
LUNA RULA