Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc kajla za gileru runner sp na TPR+C16  (Posjeta: 516 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gilera2003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: Polini sport
  • MojSpuh: Yasuni R
pomoc kajla za gileru runner sp na TPR+C16
« : 06 Rujan, 2011, 09:38:29 »
evo da pitam za kolegu
je li iko stavljao onu kajlu sto pomice palenje tj. magnet naprijed pa da pali ranije kolega je to stavio na starijeg  runnera sp zračno koji ima setup TPR + c16, radilica stage 6,variomat polini,karburator 19, usis i uisni blok stage 6,a ostalo je sve serijsko i paljenje i namotaji mjenjac  (ti djelovi za taj setup je sve novo nije presao ni 500-600kilometara sa tim djelovima  i onda je stavio tu kajlu.
Nakon nekoliko dana mu je crklo paljenje tj. onaj dio na na namotajima sto je kao crna kocka(mislim i tu su namotaji al se ne vide nego su zatvoreni a ovi ostali 5 namotaja vide se zice) ovi sto se vide zice su ok namotaji ostali su citavi jel to moze biti do te kajle a vozio je svega 4-5 dana sa tom ili je morao jos nesto mjenjati ili podesavat sa tom kajlom (bombinu,cdi itd.) ili to paljnje nije moglo izdrzati te obrtaje tog cilindra ili tako nesto ???


Pozdrav


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621643994032&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER50CAT&category2=CAT
« Zadnja izmjena: 06 Rujan, 2011, 09:42:30 Gilera2003 »