Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mobilni internet  (Posjeta: 1342 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Mobilni internet
« : 31 Kolovoz, 2011, 22:36:52 »
Uzeo bi znači mobilni internet za laptop, mogu i još preko carneta jer sam student tako da mi je 50% jeftinije..

Na kraju sam ostao na VIP i T-Mobile.. Ovo ostalo nula bodova, ak netko ima prijedlog neka kaže  :icon_thumright:

Zanimaju me samo vaša iskustva i kak se ta brzina kreće..

Znači u VIP-u mi se dopada paket L - 15GB - 89.50kn
a u T-Mobile paket XL - 20GB - 100kn.. Uređaji su po par kuna, jedino neznam jel to veže ugovor odmah ili ne jer malo piše na stranici ?

Kolko sam čitao po bug-u malo, pokrivenost je super za t mobile i s obzirom na cijenu je best buy, a i meni se tako čini..

Da čujem vas.....  :)

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #1 : 01 Rujan, 2011, 09:02:12 »
Dobiješ ugovor na 2 godine. Bar je tako bilo kad mi je sestra uzimala. Jbt, kako su pale cijene. Nećeš pogriješiti uzeo t mobile il vip. Tu su oni negdje s pokrivenosti signalom. Ja bi vamo išao na Tkom iz jednog razloga a to je što za 10kn imam 5 giga više.  :icon_thumright: Jer se danas gige troše same od sebe i nikad ih dosta

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #2 : 01 Rujan, 2011, 17:50:05 »
nemoj uzimat vipov pa da ti ga bas daju zabadava,to su lopovi kakvih nema! mreza je u banani totalnoj,svako malo me izbaci ili slab signal pa po 2-3 min ucitava stranicu i tak... kad se nekaj dogodi da se nemres spojit,onog agenta iz sluzbe za korisnike nemres dobit nikak jer gospoda igraju igrice negdi ili ko zna kaj
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #3 : 01 Rujan, 2011, 20:14:40 »
Dobiješ ugovor na 2 godine. Bar je tako bilo kad mi je sestra uzimala. Jbt, kako su pale cijene. Nećeš pogriješiti uzeo t mobile il vip. Tu su oni negdje s pokrivenosti signalom. Ja bi vamo išao na Tkom iz jednog razloga a to je što za 10kn imam 5 giga više.  :icon_thumright: Jer se danas gige troše same od sebe i nikad ih dosta

 :icon_thumright:

Tak sam si i razmišljao i sam, al bi najradije bez ugovora tak da sam miran, a to nemogu nać nigdje da piše, treba pitat :)

Jel se mogu nadat brzini od 300 - 500kb/s bar ? Čitao sam da bi trebale bit solidne brzine, u pitanju je Zagreb/Osijek  :dontknow:

I kolko sam skužio ako prekoračim promet onda mi ograniče brzinu, a potrošene megabajte ne naplaćuju ??  :help:

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #4 : 01 Rujan, 2011, 21:15:45 »
Sestra mi je u Osijeku. Skida joj oko 400-450 na vipu. A tako je i na t mobileu. U gradu jel, ako odeš negdje na selo to je onda modemska brzina. Al tako je kod svih.  A ovo zadnje neznam, trebao bi provjerit, jer ovo rekla kazala nemoj nište previše bit siguran da nebi dobio čestitku sljedeći mjesec.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #5 : 02 Rujan, 2011, 21:37:42 »
Citat:
Nakon potrošenih 1 GB u Mobile Internet M, 3 GB u Mobile Internet L i 20 GB u Mobile Internet XL tarifi, nastupa smanjenje brzine prijenosa podataka. Smanjena brzina od 64kb/s dostatna je za nesmetano pregledavanje online sadržaja, primanje i slanje e-mailova te komunikaciju putem socijalnih mreža, izuzev gledanja filmova i ostalih videomaterijala.

To oni kažu ispod sitnim slovima napisano naravno.. Ja mislim da to ne nabija nikakav račun.. Al provjerit ću si za svaki slučaj još to i najvjerojatnije i uzet to..
Brzina je sasvim oke i zadovoljit će moje potrebe :D

Hvala i može lokot  :icon_thumright:

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #6 : 02 Rujan, 2011, 21:53:33 »
A gle, realno to ti je izvan paketa. Tako da se nemaš što bunit, još ti kao izlaze u susret što možeš dalje besplatno surfat. Iako i to treba provjerit koliko još extra prometa možeš potrošit.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mobilni internet
« Odgovori #7 : 02 Rujan, 2011, 23:05:57 »
A gle, realno to ti je izvan paketa. Tako da se nemaš što bunit, još ti kao izlaze u susret što možeš dalje besplatno surfat. Iako i to treba provjerit koliko još extra prometa možeš potrošit.

Da, besplatno al za 64 kb/s, a sad se sjeti kak je nekad bilo na dial-up netu.. KOMA, tak da to ti izađu u susret da imaš net za pročitat neš i vijesti od faksa i tak..