Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zasluzeno ili ne?  (Posjeta: 3857 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2008, 19:06:47 »
kada bi svijet razmisljao kao neke osobe ovdje ...gdje bi mi stigli ...bilo bi izadjes na ulicu ..kazes jeb..... i zavrsis u bolinici sav unakazen ,polomljen i vise nikad nemozes imat normalan zivot.....necu da se prepirem...ja sam reko po meni nije zasluzio da ga ovoliko gaze i nije ovo normalno da ovako nesto urade liku...nije drzo atomsku u ruci ,nego noz jebeni ....koji i ja znam iz ruke izbit,otet jednim potezom....a ima 10 nacina najmanje kojih znam da koristim kad god bi mi zatrebalo a niti sam policajac niti sta ........imam par frendova specijalaca ....napadni ga nozem pa ces vidit kako ce da ti slomi ruku na par mjesta ...dobit ces jos samar i na podu zavrsit u roku od 5 sek...lisice na ruke i stanica....a ne pucat tu u lika i udarat ga pola sata ...radi 2 noza....ebes takvu policiju...to nije policija kad njih 30 treba da jednog covjeka sa 2 noza ,onesposobe i svezu,a oni uzeli trce i bjeze od lika koda igraju ganje snjim ....wow...stvarno su strucni....toliko od mene i u ovoj temi....

...nije stvar u tehnici policije....

...ako mene pitas stvar je u principu  :glasses9:


a iskustvo je pokazalo da strahopostovanja nema.... nema jer sada policija moli đanere da odu negdje drugdje a ovi ih ne jebu doslovno ,
o cemu mi pricamo.. ma gle, nece dobit u konacnici posten,  on ce se pazit , vec ce stradat samo kreteni , nadobudni i umisljeni..

ponavljam , policija je spala "da moli" i to "majmune" da ne rade gluposti

zalosno  :glasses9:
 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!