Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bobina stara/nova  (Posjeta: 951 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline File...N...R...G

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Bobina stara/nova
« : 26 Srpanj, 2011, 14:15:15 »
Pozdrav!
Na NRG-u mc3 mi je crkla bobina, naručio sam drugu, međutim došla mi je drukčija (mislim da je ta starija, sa žicom za masu i plastikicama između konektora) i ne paše mi na onaj kabel koji ide iz magneta.
Sad mislim da bi se to dalo nekako montirat, jer su žice iste samo mi treba neki savjet kako da to riješim.

Hvala!

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Bobina stara/nova
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2011, 14:19:52 »
Pozdrav!
Na NRG-u mc3 mi je crkla bobina, naručio sam drugu, međutim došla mi je drukčija (mislim da je ta starija, sa žicom za masu i plastikicama između konektora) i ne paše mi na onaj kabel koji ide iz magneta.
Sad mislim da bi se to dalo nekako montirat, jer su žice iste samo mi treba neki savjet kako da to riješim.

Hvala!


riješi to ovako stavis jednu stopicu na 2 zelene zice skupa
 onda jednu na crvenu zicu
i jednu na bijelu ili sivu zicu koje ti je boje vec i na bobini ti pise koja boja gdje ide i tako spoji
barem na mom modelu je tako ali ja imam i starije namotaje pa mi je tvornicki vec stopice gore
edit: najbolje da stavis sliku oba dvije bobine a ako ne zelis rezati đek probaj onda te plastikice slomit nekako ali ovako kako sam ti napisao mi se cini najbolja solucija
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2011, 14:22:52 massi »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bobina stara/nova
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2011, 14:24:25 »
spoji klemice na bobinu crvena bijela zelena kao talijanska zastava a masa ide pod vijak koji ju drži za ramu..
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2011, 14:27:28 ivanm »

Offline File...N...R...G

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bobina stara/nova
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2011, 16:54:58 »
spoji klemice na bobinu crvena bijela zelena kao talijanska zastava a masa ide pod vijak koji ju drži za ramu..


Znači, ako sam dobro skužio, precvikam onaj kabel koji ide od namotaja, stavim nove kleme na žice po bojama i tako spojim jednu po jednu? Ili?

Ova koju sam dobio je ovakva:
Ova koja je bila prije gore je ovakva:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bobina stara/nova
« Odgovori #4 : 27 Srpanj, 2011, 07:33:48 »
ne trebaš cvikat klemu... samo razreži onu plastiku i unutra su te 3 klemice... njih spojiš po bojama i to je to..