Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Typhoon 50 2T vs Kymco Vitality 50 2T  (Posjeta: 6911 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline castor63

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Typhoon 50 2T vs Kymco Vitality 50 2T
« Odgovori #20 : 18 Srpanj, 2011, 14:50:04 »
naravno,odabitr je tvoj..
samo oću reć da je bolje uzet takav skuter godinu 2 star sa provjerenom mašinom nego novog kineza jer koštaju kolko koštaju..
dobro ivan veli,ove manje skutere piaggio grupacije isto rade kinezi,zip, typhoon, sportcity one,fly...
i za po gradu po meni je bolje imat lc nego ac

jednom je dobro rekel jedan član,nisam dovoljno bogat da vozim kineza..oni jesu u startu jeftiniji al to se naplati s vremenom dok se počne trgat..

za primjer uvijek navodim gilerru runner iz 99-te koju je kum moj kupil novu,znači skuter ima 12 godina i pali na zub,vozil je uvijek dvojicu,a nekad čak nas je i petero bilo gore..mašina je u top stanju,orginal sve plastike i svi dijelovi osim zadnjeg amortizera..
sad ja da vas pitam na kaj bude jedan kinez ličil nakon 12 godina takve torture ;)

Meni se sve čini da buju, ne za 12 godina nego puno prije, sve nas Kinezi pojeli....pa bumo mi kaj se vozimo na "kinezima" imali protekciju  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Typhoon 50 2T vs Kymco Vitality 50 2T
« Odgovori #21 : 18 Srpanj, 2011, 14:54:38 »
i ja bi radije uzeo NGR-ja 2009. za 12000kn sa 5000km neg novi kineski piaggio..