Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kazaljka  (Posjeta: 958 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kazaljka
« : 10 Veljača, 2008, 16:02:33 »
evo danas se išao vozit i nakon 40 kmh se kazaljka počne trest onako lagano lijevo desno ić i poslje 60 kmh je normalno :dontknow:

jučer sam rastavljao brzinomjer pa sam otpustio ono kao crijevo koje ide prema kazaljci i sad ga valjda nisam dobro gurno do kraja ili šta drugo :help:

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: kazaljka
« Odgovori #1 : 10 Veljača, 2008, 16:13:26 »
evo danas se išao vozit i nakon 40 kmh se kazaljka počne trest onako lagano lijevo desno ić i poslje 60 kmh je normalno :dontknow:

jučer sam rastavljao brzinomjer pa sam otpustio ono kao crijevo koje ide prema kazaljci i sad ga valjda nisam dobro gurno do kraja ili šta drugo :help:

Ništa za zabrinjavat se...

Na kotaču imaš puž koji ti vrti sajlu unutar bužira, i tu vrtnju prebacuje na kazaljku, preko magneta...

Titranje ti je najčešće zbog elastičnosti sajle... Možda je bužir negdje malo previše presavinut...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kazaljka
« Odgovori #2 : 10 Veljača, 2008, 16:33:45 »
evo danas se išao vozit i nakon 40 kmh se kazaljka počne trest onako lagano lijevo desno ić i poslje 60 kmh je normalno :dontknow:

jučer sam rastavljao brzinomjer pa sam otpustio ono kao crijevo koje ide prema kazaljci i sad ga valjda nisam dobro gurno do kraja ili šta drugo :help:

Ništa za zabrinjavat se...

Na kotaču imaš puž koji ti vrti sajlu unutar bužira, i tu vrtnju prebacuje na kazaljku, preko magneta...

Titranje ti je najčešće zbog elastičnosti sajle... Možda je bužir negdje malo previše presavinut...

pa da ali prije je bilo dobro i sad najednom pošto sam prvi put sido i stavljao natrag j#ebe me to

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kazaljka
« Odgovori #3 : 10 Veljača, 2008, 17:39:51 »
Meni vrlo malo zatitra kazaljka od 20 do 30km/h ostalo je sve ok.
Ne zamaram se time jer uvijek proleti kazaljka :frajer:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: kazaljka
« Odgovori #4 : 10 Veljača, 2008, 19:10:28 »
pa sta ako malo zatitra, pravite probleme od niceg. meni je tako i to ne malo od kako sam kupio skuter a kupio ga novog i pa sta sad, preso sam 21t km i jos uvjek je prva sajla!