Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Policijska akademija POMOĆ!!  (Posjeta: 5086 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #40 : 25 Lipanj, 2011, 09:39:18 »
prica mi od prve rodice muz koji je nekih 20 godina u policiji... ::)
valjda on zna kakav mu je posao bolje od mene, tebe ili nekog treceg.... vjeruj mi nije tako lako... znam za jako puno stvari koje se dogadjaju a nisu bas divne ni za cuti... nije ni njima lako...
a za libje-a, nezz sto odmah ljutiti izraz... jesu ti pobili obitelj pa su ti nesto krivi da odmah na spomen policije tu bacas neke ljute face

Ti si skroz krivo shvatil,  :toothy12: :toothy12: reko sam da to pričaju "oni koji ne znaju", a pod njih sam mislil na one koji govore da je policajcima lako....kakve ljute face! Pa ja znam da njima nije lako, pročitaj s razumjevanjem  :icon_thumright:

Neam niš rotiv njih, s njima najbolje ne posla imati onda ti je najljepše :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #41 : 25 Lipanj, 2011, 09:47:40 »
A ja sam se zakačio več s pun k**ra* njih.
Jučer ulazim autom kod strica stvarno lagano i dođe on meni moš malo lakše ulazit,a ja se ljepo vratim i deri a pjesam mu bio pred ulazom on popizdio.Al zna da hoču za policajca pa me trpe.xd

Offline vida

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: stalker ac
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: Dr.Evo jos malo
  • MojSpuh: Malossi repljika
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #42 : 25 Lipanj, 2011, 10:52:36 »
Evo da se ja ubacim jer ima direktne informacije s akademije.
1.Zavrsio sam PA u 1. mjesecu jos uvjek nisam zaposlen jer nema dovoljno ovlastenih ljudi u postajama koji mogu biti mentori.
2.Poso mi je zagarantiran kad tad(moze se cekat do godine cak) tako da neki ce rec jebes to ali ako trazis posao vec godinu dana pogotovo to gorim za manja mjesta di posla i nema bas onda ni nije tako lose bavit se sportom i zivit kod njih 9mj na racun drzave i onda dobit poso u DRZAVNOJ FIRMI koja uvjek ima mjesta za napradovanje.
3.Ja sam se prijavio bas zbog toga da imam poso zagarantiran iako neodem na faks (a mogucnos skolovanja u policije je odlican...koji fakultet ti placa 3700kuna da ides redovno 3godine i da jednu smijes past i jos hrana i smjestaj u zagrebu besplatni)
4.A da negovorim o povoljnim situacijama u prometu koje se daju izbjeci.. zasto nemas retrovizore,jesi pio,prebrzo si vozio,preko pune si preso,nadam se da razumijete sta govorim

A Maki ti si malo zakasnio , jer bas su uveli tu srednju skolu 2god civilne+2 polic jer sad ima dosta mladih i nemogu ih zaposljavat tako brzo.Ali sam isto cuo da ce svake godine isto biti jedna grupa od 30ak polaznika za odrasle znaci do 24godne e sad jel to istina.


Jos malo i seriala killer

Offline gilera50sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 84
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: opuzen
  • Moj Skuter: gilera runer sp
  • MojSpuh: ZX
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #43 : 25 Lipanj, 2011, 11:00:50 »
ja sam sad zavrsija 2  srednje i ocu se upisat jer  posa je posa  aa sa ovom skolom koju sad idem mogu se je**t doma    jer ivako je stanje u drzavi  u kur**   aa vidicemo nadam se da cu upast  bar cu bit u zg  tak da mogu ic trazit djelova za skuter  :D 

Offline vida

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: stalker ac
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: Dr.Evo jos malo
  • MojSpuh: Malossi repljika
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #44 : 25 Lipanj, 2011, 11:07:56 »
ja sam sad zavrsija 2  srednje i ocu se upisat jer  posa je posa  aa sa ovom skolom koju sad idem mogu se je**t doma    jer ivako je stanje u drzavi  u kur**   aa vidicemo nadam se da cu upast  bar cu bit u zg  tak da mogu ic trazit djelova za skuter  :D 
Najmanji problem su djelovi. Treba upast
Jos malo i seriala killer

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #45 : 25 Lipanj, 2011, 11:15:20 »
Evo da se ja ubacim jer ima direktne informacije s akademije.
1.Zavrsio sam PA u 1. mjesecu jos uvjek nisam zaposlen jer nema dovoljno ovlastenih ljudi u postajama koji mogu biti mentori.
2.Poso mi je zagarantiran kad tad(moze se cekat do godine cak) tako da neki ce rec jebes to ali ako trazis posao vec godinu dana pogotovo to gorim za manja mjesta di posla i nema bas onda ni nije tako lose bavit se sportom i zivit kod njih 9mj na racun drzave i onda dobit poso u DRZAVNOJ FIRMI koja uvjek ima mjesta za napradovanje.
3.Ja sam se prijavio bas zbog toga da imam poso zagarantiran iako neodem na faks (a mogucnos skolovanja u policije je odlican...koji fakultet ti placa 3700kuna da ides redovno 3godine i da jednu smijes past i jos hrana i smjestaj u zagrebu besplatni)
4.A da negovorim o povoljnim situacijama u prometu koje se daju izbjeci.. zasto nemas retrovizore,jesi pio,prebrzo si vozio,preko pune si preso,nadam se da razumijete sta govorim

A Maki ti si malo zakasnio , jer bas su uveli tu srednju skolu 2god civilne+2 polic jer sad ima dosta mladih i nemogu ih zaposljavat tako brzo.Ali sam isto cuo da ce svake godine isto biti jedna grupa od 30ak polaznika za odrasle znaci do 24godne e sad jel to istina.



E jebajga,al od njih 30 da izaberu mene.nevjerujem da če biti od toga šta

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Policijska akademija POMOĆ!!
« Odgovori #46 : 25 Lipanj, 2011, 11:19:37 »
ovdje je previse deckiju zabrijalo na CSI miami  :laughing7:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!