Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: struja problem! POMOC!!  (Posjeta: 411 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
struja problem! POMOC!!
« : 19 Lipanj, 2011, 22:20:15 »
Evo vako, imam betu ark, 70 top trophy, dellorto 19, pollini super race i kuglice 4.0! Ima mjesec dana desilo mi se nseto sta nisan nikako moga ocekivati, ima tema na forumu o tome al mi se neda trazit! Motor mi je u rikver vozija! Nakon toga motor je normalno radija isa i sve! Ima 2 tjedna motor sve teze ide i trokira dok ne razvuce! Bolje ide kad dvojica side nego jedan u startu! Kada niko nesidi na motoru i das gas motor nemoze krenit! Ili ja volim voziti motor nakolo i cim ga dignem odman zadrokira i padne! Kada vozim punim gasom i naletin na neku rupu ili skocim po motoru odman ga prekine! NEZNAN sta je sumljam na struju, a neznam kako i sta cu vidit na namotajima i magnetu ja mislim da je to najveci problem! Ako ko moze pomoc bio bih zahvalan!   :dontknow:
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: struja problem! POMOC!!
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2011, 22:24:09 »
Vidi lulicu kako stoji, provjeri sve spojeve, tj. zice koje idu na bobinu pa dalje, ako tako prekida kad naletis na nesto onda se neka zica dobro ne drzi... :)

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: struja problem! POMOC!!
« Odgovori #2 : 19 Lipanj, 2011, 23:20:20 »
Lulicu sam novu novu stavija! Zice i sve ti je bilo odlicno sve je pocelo otkadje ona u rikver pocela vozit! Tako da ja mislim da je mahnet i namotaji a i pogledat cu sve zice i instalaciju sta je stin!
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)