Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Generic skuter-pomoć  (Posjeta: 812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rimtu ti tuki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Generic xor 50 Williams
  • Moja Kaciga: Cirvit by Lidl
  • MojSetup: 70 ccm
  • MojSpuh: Leovince TT
Generic skuter-pomoć
« : 16 Lipanj, 2011, 21:10:24 »
Evo imam problemček sa degenerikom.Vozim se danas iz Dubca prema jarunu ,i na Vukovarskoj  počne gubit snagu.Ono gas do daske a on jedva 40 kmh.Stanem sa strane  i u mjestu gas do kraja ,a on jedva da radi.Pustim gas i on se zgasi i dragi bog ga više nebi upalil.Jedanput mi se to več desilo prije dva tjedna  ali sam pretpostavil da mi se sviječica  pregrijala pa sam je skinul ,malo sačekal da se ohladi ,i vozi dalje.Ali sad ni znaka.E da i kad ga verglam puca iz auspuha.Ne jako ali puca.Na njemu je kit 70 ccm i Leovince TT i do sad je radil super.Jel može bit gorivo ili možda  struja. Unaprijed hvala na savjetima !!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generic skuter-pomoć
« Odgovori #1 : 16 Lipanj, 2011, 21:14:34 »
ako ima kompresiju na kurbli, onda je do struje, bobina, cdi...

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Generic skuter-pomoć
« Odgovori #2 : 17 Lipanj, 2011, 07:39:31 »
vjerojatno je do struje
a daj napisi poblizi setup
i dali kurbla ide lakse od inace ili teze

Offline rimtu ti tuki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Generic xor 50 Williams
  • Moja Kaciga: Cirvit by Lidl
  • MojSetup: 70 ccm
  • MojSpuh: Leovince TT
Odg: Generic skuter-pomoć
« Odgovori #3 : 17 Lipanj, 2011, 17:50:29 »
A kaj ja znam za kurblu ,palil sam ga uvijek na alnaser.Mislim da je kurbla ok.Skinul sam svječicu pa sam ga kurblo i sve mi se čini ok.A kaj je u biti taj cdi i čemu služi. Kak skužit da je on krepal.Iskru na sviječici normalno daje.A kad sam ga jučer dugo verglo onda je onak prduckal iz auspuha.Jel moguče da sam stavil prejaku mješavinu?Kit sam stavljo u Viktor motosportu i on mi je rekao da si uvijek malo ulja stavim i u rezervar,makar on sam mješa.A koji je kit ,nemam pojima(sad čete me popljuvat).70 ccm i leovince TT.Rolice nisam mjenjal jel mi je Viktor rekao da ih promijenim nakon 500 tinjak km kad se cilindar malo razradi.Motorček je do 50kmh ubrzaval malo bolje nego standardni ,i onda je podivljal do 85 po vurici.A ježi ga ,ak je cdi onda vračam sve standard nazad pa na reklamaciju.Evo ak ima još neko kakav savijet bio bih zahvalan.