Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sp pitanje  (Posjeta: 1189 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Sp pitanje
« : 03 Veljača, 2008, 14:12:40 »
Ovako imao sam spa 2000 god , a sad mi se nudi sp 2001 god , sa 24000 km , a tolko je imao i moj stari , kad je meni sat stao , ali nisam nista radio , i sad me zanima, sto bi na toj kilometrazi sve trebalo raditi, decko je kaze 2 vlasnik , motor ocuvan....Sve ali ipak sto bi sve raditi trebalo?
Kaze servisi redovni , selene je mjenjao, a i nadoplata je u igri,,, i na sta da sve gledam , sad kad cu ga ici gledati...
Molim sve savjete i prijedloge , i unaprjed se zahvaljujem svima...
Tema je malo gluplja ali da se ne zaj****......
Na mom starom sam selene samo zamjenio , i to je to ostalo je bilo ok remen sve.....
Nadao sam se vxru ali , kad nema zamjena , a nisam rsa prodao a ovo je zamjena i nadoplata,, tak da... :icon_thumright:
jer sa rsom.......
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #1 : 03 Veljača, 2008, 15:08:39 »
ipak se vracas na staro?! Isplati li ti se, s obzirom koliko si ulozio u rs-a?

uglavnom, vodena, mikroremen, remen, opruge kvacila, centralna opruga, rolice, klizaci, karike... ako nije nikako mijenjano onda treba obratiti pozornost na to, ne kazem da sada sve to treba zamijeniti...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #2 : 03 Veljača, 2008, 15:15:24 »
ipak se vracas na staro?! Isplati li ti se, s obzirom koliko si ulozio u rs-a?

uglavnom, vodena, mikroremen, remen, opruge kvacila, centralna opruga, rolice, klizaci, karike... ako nije nikako mijenjano onda treba obratiti pozornost na to, ne kazem da sada sve to treba zamijeniti...
Da na staro , u rsa nis nisam ulozio heh :icon_thumright:
I hvala ti to cu sve pogledati, i pitati jel mjenjo i sta sve, sve provjeriti...
A rs me iz dana u dan jebe pravo se nisam ni vozio,,, stalno ali stalno nekaj poa vremena nemam i tak.
Sad cu ga sa frendom opet sve pregledati slagati. :icon_thumright:
Pa onda....
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2008, 15:40:46 Lav »
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline 180RunNeR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • mader fucker
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Gilera RunNeR 180 SP
  • Moja Kaciga: imam 2
  • MojSetup: tunned by gokiSP
  • MojSpuh: origigi majkemi
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #3 : 03 Veljača, 2008, 16:20:47 »
da...slažem se s Mr j-om....meni je tip isto pokušo prodat sp-a s 10000 km...kad sam malo rastavio motor izgledo je ko da je prošo kroz oba svijetska rata :angry9: :angry9:.....znači obrati pozornost i na vilice i na staržnje ležajeve...
kad ti dodje policajac ajde mali daj vozacku, reci mu frizider, i on ce pitat kakav frizider, ti mu kazi kakva vozacka :dontknow:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #4 : 03 Veljača, 2008, 21:59:54 »
Obrati pozornost obavezno na vilice,zadnji amortizer da li zadnji kraj stoji na krivo kad ga spustiš s nogare jer su onda seleni u banani obavezno prekontroliraj makinu probaj đir zaleti ga malo pa pusti volan da vidiš da li vuče di itd.. :icon_thumright:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #5 : 03 Veljača, 2008, 23:11:47 »
đabe gledati jel vuče ustranu kad je meni moj sf2 koji nikad nije bio razbijan pa je vuko ustranu.. sp mi sada i sa drugim vilama vuče ustranu.. legi nrg power isto vuče ustranu... a na sva tri motora vuče u lijevo.. tako da to nije za gledati uopče...

na toj kilometraži bi bilo najbolje promjeniti ležajeve radilice... ja sam na svom promjenio čim sam ga kupio (na satu je imao 21k km) ... a tu su i potrošni materijali kao remenje, valjčići, opruge,......

i da.. dobar savjet bi ti bio da provjeriš broj rame jel se podudara sa papirima... prije nekih pol godine je bio slučaj da je lik kupio vxr-a, a ono na kraju pločica sa brojem otpiljena  :jerk:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sp pitanje
« Odgovori #6 : 03 Veljača, 2008, 23:47:39 »
...na sva tri motora vuče u lijevo..

Sidji sa skuta, postavi ga ravno i na koju stranu hoce pasti? Lijevu. Zasto? Tezi je na njoj. Zato i vuce na lijevo.
Ali ako vuce tako da se nikako ne moze voziti ravno bez ruku, onda nesto ne valja.