Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć oko dijelova za Kineza!!!  (Posjeta: 775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Pomoć oko dijelova za Kineza!!!
« : 25 Svibanj, 2011, 03:07:17 »
Dakle, riječ je o Xmoto Raveru (Rhonu), zvao sam 3 mjesta u Rijeci koji su ovlašteni za njih, inače trebaju mi samo ruline i remen (mislim da to spada pod neke ovako tražene i malo važnije rezerne dijelove), jedan je zatvoren, drugi je rekao da to više ne prodaje, ali da možda ima nešto u radioni pa će baciti oko, a na Preluku gdje sam kupio je rekao da nema pojma koji remen i rulice idu, da on to mora sve skinuti i mjeriti, ja ostao, to mogu i ja, ali ako kupujem sve serijsko tj radim redovni servis ne tjuniram, logički bi bilo da oni znaju dijelove skutera kojeg sam od njih uzeo isto tako ne mislim dat 200kn za jedan radni sat, da skine vidu sa variomata promijeni remen, i možda i ruline stavi druge. Isto tako mi je rekao da vjerojatno to neće ni imati, ali on bi nešto mjerio. Tako da sam na kraju skontao da mi je najbliži Molidon u Zagrebu i neki mali shop u Čakovcu koji prodaje još te legendarne skutere. skuter je inače iz 2008.g. živim u 3. gradu po veličini u Hrvatskoj i ne mogu promijeniti osnovne potrošne dijelove na skuteru. Skuter je sličan Matrixu i Luni, ali po plastikama, deklo nije slično, nikad niš nisam otvarao, bojim se šta ću nač, vidio sam samo da je vo no po nekoj yamahinoj licenci i čini mi se da ima filter zraka i karb od yamahe, tj neku vo no kopiju. Tako da bi molio pomoć. Šta da radim, kako da dođem do ovih osnovnih dijelova, da li netko zna neki shop u blizini Rijeke, da li se uopče može naručiti to iz Zagreba, a da ne platim kao da stavljam kit na recimo song šenga.


  
    
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj, 2011, 03:39:07 ghostride666 »
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Pomoć oko dijelova za Kineza!!!
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2011, 11:12:42 »
imas bimoto u puli koji sve salju na kucnu adresu + jeftini su
utezi su dimenzije 15x12 a standardna gramaza 6.5 grama (preporucam da stavis 4.2-4.5)
suste kuplunga su za 112 kuplung ima ih samo velis da ti treba susta za neos 100 ili aerox 100 kuplung
karike i klip i termogrupa komplet pase s jamahe
remen ti je 788x17x28 i imas daycov u autokresi za 105kn i isplati se puno je bolji od serijskog


hm... javi na PM ako jos sta trebas

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Odg: Pomoć oko dijelova za Kineza!!!
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2011, 13:38:01 »
puno hvala na kvalitetnome odgovoru  :icon_thumright:
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Pomoć oko dijelova za Kineza!!!
« Odgovori #3 : 25 Svibanj, 2011, 16:20:58 »
nemas frke, javi ako sta trebas