Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...  (Posjeta: 1059 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« : 23 Svibanj, 2011, 22:31:06 »
Evo nakon sta sam u zadnja 3 dana rastavio cijeli skuter komplet u dijelove, i sve preslozio i zamijenio sta je trebalo,
jos mi je ostala jedna stvar...citao sam po netu da ekipa ima problem s zadnjom felgom, tj da im ide u osmicu...

meni zadnja felga ide u osmicu, cak i kad se stegne znaci ona sredisnja vida...
pa me sada zanima vi koji imate piaggio nrg power, gileru runner noviju, derbi gp1 open
ako ste imali probleme s tom felgom da ide u osmicu i kako ste rijesili proble,m jer sumnjam da mi je felga
kriva tako da mora biti u masini iza neki lezaj ili lager, pa molim onoga tko zna vise o tome da mi napise da
jos to zamijenim pa da sam na miru konacno...

hvala

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« Odgovori #1 : 23 Svibanj, 2011, 23:33:03 »
frend ima sve nove lagere na mc3 i ide mu 8 posteno vise je 9 nego osam  :icon_biggrin:
meni sve zivo na poweru ima lufta al felga je kolko tolko ravna nije da je 100% ravna al nebaca nit jako mozda kojih par mm njemu baca 5mm valjda. i tak mu je vec 20000 km.
🙈

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« Odgovori #2 : 23 Svibanj, 2011, 23:41:08 »
sekundar luftira, to ja na nrg-u onom kojeg sam radio sam primjetio al motor se vozi normalno i pregazio je 40tkm tako da to niš ne smeta, ako te toliko intrigira u lagerosu naruči ležajeve i semering i zamjeni, uglavnom to je i meni bio plan al glavčina nije htjela nikako ić dolje,nisam htio silit, malo sam lupao gumenič i drvenim čekićem al niš od toga pa sam odustao, prošao 500km tako i sve oke

s obzirom da je pol tog motora kina nije ni čudo jel
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« Odgovori #3 : 23 Svibanj, 2011, 23:55:50 »
Ide mi to na zivce...tako da cu srediti..

Iwo, hvala, imas mozda neke kataloske brojeve?
ili okvirno cijene koje bi mogle biti???

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« Odgovori #4 : 24 Svibanj, 2011, 00:05:34 »
neam ja al lageros ima, cijene su slične ko za radilicu ja mislim, njega nazovi on ima sve žive mjere u kataloge, uglavnom uprešavanje/isprešavanje i ta priča to nek ti netko kvalitetno odradi i na miru si, al ako motor u vožnji ne bježi najbolje niš ne diraj jer se donekle u vožnji to sve zahrije i tolerancija popuni pa bude koliko toliko oke
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio nrg power, problem s zadnjom felgom...
« Odgovori #5 : 24 Svibanj, 2011, 00:09:31 »
Kod NRG Powera je jedan lager kotaca, a kraj sekundara je direktno u malom bloku getribe. Kad se razloha lager, sekundar moze izglodati malo dosjed u tom malom bloku i onda ce uvijek imati lufta i bit ce sve gore i gore. Ne kazem da je to ovdje slucaj, ali treba obratit paznju, jer ionako ce se skidat pa nis ne kosta pogledat i to. Ako je to slucaj, najjednostavnije je nabavit drugi poklopac getribe