Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Koju "zadnju" gumu izabrati za skuter?

BRIDGESTONE ML50 Molas
SAVA MC29 Sporty
Nešto treće ..

Autor Tema: Dimenzije guma i koje?  (Posjeta: 10665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dimenzije guma i koje?
« Odgovori #20 : 18 Svibanj, 2011, 17:28:00 »
pozz..

ovako znaci radi se o runneru sp 125 2T 2001 god (slika 1, slika 2, slika 3) i zanima me postoji li mogucnost stavljanja deblje zadnje gume? Znaci sad je gore standardna (130/60-13 (MC16)), al me zanima jel bi mogla ic gore guma dimenzija: 140/60-13 i kako bi se ista ponašala u odnosu na onu dimenzija 130/60-13?

Mislim da bi čak i išla ali na knap, ali neda mi se pokusirati pa zato radije pitam :)

I odmah usput, dvoumim se izmedu dvije gume (stavio u anketu), pa molim da me razrješite tih muka. Također, zašto baš ta guma? I ako neka treća, koja i zašto?

BRIDGESTONE ML50 Molas ili SAVA MC29 Sporty ?

Znam da će većina reći "SAVA MC29 Sporty", imao sam ju i zadovoljan sam jako s njom i prijanjanjem za cestu, ali čuo sam da je ML50 jednako dobra i kvalitetna, neki ju hvale čak i više.

tnx :)



Nisam uopce citao ostale postove, ali savjetujem gume originalnih dimenzija

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4264
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Dimenzije guma i koje?
« Odgovori #21 : 18 Svibanj, 2011, 20:40:45 »
@Counter  BT 30 je po meni odmah iza ML50, Ml mi nesto bolje drzi i jos je malo jeftinija od BT, tak da mi je to savrsena guma :)

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Dimenzije guma i koje?
« Odgovori #22 : 18 Svibanj, 2011, 21:38:37 »
Mene čude cijene gume......recimo sava mc28 je u sloveniji skuplja i od michelin citygrip i od dunlop runscoot, a radi se i proizvodi u sloveniji i sigurno najjači slovenski brend :icon_scratch:

Kod nas je sava najjeftinija, pa michelin pa dunlop najskuplja, recimo u njemačkoj je dunlop isto najskuplja,

 dunlop runscoot se proizvodi isto u sloveniji....fakat ne kužim logiku :icon_scratch:

Naravno odnosi si se na iste dimenzije...točnije 120/70/14

cijene u slo: dunlop Runscoot 42€ , Michelin citygrip 44€, Sava mc28 60€.....to su cijene za gotovinu!!  kako je moguće da je sava toliko skuplja, a nemrem nigdje naći testove da vidim da li je toliko bolja, sve što sam našo je da  dunlop runscoot ima najbolje ocijene kupaca na njemačim stranicama...

ja imam Dunlop runscoot i dobra je ne žalim se, za sad sam napravil 3500km
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2011, 21:48:38 maminjo »
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©