Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zamjena lezajeva volana, i par pitanja u vezi volana?  (Posjeta: 1606 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
zamjena lezajeva volana, i par pitanja u vezi volana?
« : 05 Svibanj, 2011, 12:15:25 »
mjenjam lezajeve volana i zanima me kojom mascu se namazu prije montaze? jel moze ona crna sto se koristi za lezajeve na autu npr na zadnjem mostu lezaj kotac?

onda jel normalno da je volan bio zavaren za vilice? obicno volan drzi ili imbus ili onaj dugi saraf koji ulazi kros volan u vile, al kod mene na zipu je bio zavaren.  :dontknow:

i trece, ako moze netko iz iskustva rec jel pase mono vilica sa starijeg zipa ili sa vespe na zip cat 2001?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: zamjena lezajeva volana, i par pitanja u vezi volana?
« Odgovori #1 : 05 Svibanj, 2011, 12:28:16 »
Ja kada sam mijenjao vilice na nrgu, tj stavljao od runera 200 i komplet nove lezajeve itd itd,
frend mi je dao ininu mast, i to sam lijepo namastio, ugl, odi do neke benzinske, bauhausu, i kupi neku mast...mast je mast

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: zamjena lezajeva volana, i par pitanja u vezi volana?
« Odgovori #2 : 05 Svibanj, 2011, 12:52:52 »
jesi siguran da je zavaren :toothy12: inace ide vida kroz vola koja je doli zavidana u konus...odvidas malo vidu (ne skroz) i udres cekicem po njoj da taj konus ispadne doli, jer ako si samo odvida vidu, nisi nista postiga... :dontknow:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: zamjena lezajeva volana, i par pitanja u vezi volana?
« Odgovori #3 : 06 Svibanj, 2011, 02:38:59 »
znam da je bio zavaren, jer sam uzeo flkesu i odbrusio varove, nisam toliko zalempan sto se toga tice.  :laughing7:

posto je sa skuterom vozeno u picerij, sam danas od kolega dobio par odgovora, iugl kad je covjek pao sa skutera prije, tokom dostave, da je skuter klizo jedno 10m i udario od trotoar te je skuter odskocio, sto se da vidit da je kostoru kod djela amotizera malo kriv, tj ono ispod kade bjezi dsna strana gore. vjerovatno je tu nes sfusano i zavarili volan jer valjda bla bla nije bilo drugog nacina.

ipak je zip 2001 i pretprio svaste tek sad vidim u kakav sam se posao ubacio.  :happy8:

ako itko zna ovo za vilice sa starog zipa ili vespa slicnog godista idu na zip zadnja generacija?  tj dal je isti prihva volana te jel duzina stupa jednaka, hvala
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34