Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR vilice problemcic  (Posjeta: 831 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
VXR vilice problemcic
« : 06 Svibanj, 2011, 10:13:50 »
o cem se radi, skidao sam donji imbus na stapu da mogu sve rastavit i problem je nastao kod vracanja tog imbusa, prvo nije htio uhvatit, pa sam uspio dotegnuti, malo se provozao, da bi jutros vidio da je propisao i popustio, probao sam dotegnuti no bas i ne ide, navoj sigurno nije otisao, da to odmah iskljucimo, vrti onu cijev unutar stapa na koju se sarafi, sta sad napraviti, nemam uopce ideju, ima tko kakvih pametnih prijedloga???  ???

Offline smoki

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 159
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Generalski Stol
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 200 '06.
  • Moja Kaciga: Shoei XR-900
  • MojSpuh: Shacal
Odg: VXR vilice problemcic
« Odgovori #1 : 06 Svibanj, 2011, 11:23:26 »
Uzmi obični imbus, okreni vilicu uspravno i vrti dok šaraf uhvati navoj i okreni krug-dva..onda stavi imbus nastavak na pneumatski pištolj i tako stegni, iako se ono unutra vrti, stegnut će se..

Naravno ako nisi izvukao unutarnji navoj..

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: VXR vilice problemcic
« Odgovori #2 : 06 Svibanj, 2011, 13:03:37 »
isto sranje imao i ja s vilicama...dobro kaze dečko bez pištolja nista...
ja nisam mogao jedan tub nikako rastavit na ruke, vrtilo se ono sranje unutra. ali s kompresorom ide.
4t

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: VXR vilice problemcic
« Odgovori #3 : 06 Svibanj, 2011, 15:34:56 »
a malo sam skeptican sto se tice pistolja, da ne bi navoj rasturio, ali probao sam nesto drugo napravit, natjero sam frenda da sjedne na motor i nabije vilicu, da bude pod pritiskom i ajdmo reci da sam uspio zategnuti, pa cemo sada vidjeti sta ce biti...