Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leo Vince SBK Runner ST 200??  (Posjeta: 4301 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #20 : 24 Travanj, 2011, 21:41:58 »
tako sam i uradio. ali ja sam ležeći podbacio nogu ispod skutera da mi se yasuni ne zgrebe. vrel auspuh na nozi, al je smrdilo po pečenki
i ja sam tako uradio vjeruj mi ....oborio skuter na sebe i kako sam klizo na guzici sa skuterom na sebi kako sam udario nogom lijevom od trotuar zadnji kraj skuta je proklizo i zakaci se auspuh tu bas ....jbg ...nemogu nogom kroz beton :D ...zaboravio sam napisat..poderan lakat ...noga ...malo na zglobu ali sitno ....i da ..jakna,trenerka,patike poderani ....to ti je ono kad nesto cekas dugo vremena i dobijes na kraju i desi ti se nesto ovako...ja bi iskreno vise volio da sam i ruke i noge polomio nego ovo sto se desilo...ali jbg opet kazem...haj nek je zdravlja a ostalo ce sve doc na svoje ....i jos jedna moja velika greska i ne odgovornost ......znao sam da je remen star (koji dolazi u ponedeljak tj sutra) i vozio sam skut ...i to sam ga vozio sa full gasom ....jbg ..moja greska, moja ne odgovornost...sad treba ispastat :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #21 : 24 Travanj, 2011, 21:44:21 »
da, al opet kad bolje razmisliš
glavno je da tebi nije ništa, jebeš SBK i skuter ali si ti mogao grdo najebati.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #22 : 24 Travanj, 2011, 21:53:02 »
da, al opet kad bolje razmisliš
glavno je da tebi nije ništa, jebeš SBK i skuter ali si ti mogao grdo najebati.
15 tak centi sam ja od drveta velikog stao....jer skut je poceo zadnji kraj da ide lijevo desno i ja sam ga ispravljo svaki put da ne ode previse..ali najgore sto je cesta glatka a krivina i nemozes ti uvijat u krivinu a blokiran zadnji tocak...i gledam sat na 60 sam usporio ali drvo blizu .. i skotnam da je najbolje rjesenje da uradim ono sto sam uradio ...samo da nije bilo trotuara ...auspuhu nista nebi bilo jbg ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline PanTheR_oo7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • Ne sanjaj zivot, zivi san!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla [BiH]
  • Moj Skuter: SP70,ST,FXR,Nex,SR
  • Moja Kaciga: uvijek na glavi
  • MojSetup: MHR Team2,Stage6 RT+Malossi Overrange,Dell 25
  • MojSpuh: je zahrdjao [MHR Team2]
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #23 : 26 Travanj, 2011, 00:43:06 »
15 tak centi sam ja od drveta velikog stao....jer skut je poceo zadnji kraj da ide lijevo desno i ja sam ga ispravljo svaki put da ne ode previse..ali najgore sto je cesta glatka a krivina i nemozes ti uvijat u krivinu a blokiran zadnji tocak...i gledam sat na 60 sam usporio ali drvo blizu .. i skotnam da je najbolje rjesenje da uradim ono sto sam uradio ...samo da nije bilo trotuara ...auspuhu nista nebi bilo jbg ...

jesil danas rjesio sa Samirom, jel ti sredjuje spuh ili je vec prodat kako se prica? :)
Runner SP70
forum.mojskuter.com/index.php/topic,28416.msg1220039.html#msg1220039
FXR 180
forum.mojskuter.com/index.php/topic,100871.msg1220040.html#msg12

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #24 : 28 Travanj, 2011, 22:34:06 »
jesil danas rjesio sa Samirom, jel ti sredjuje spuh ili je vec prodat kako se prica? :)
samir mi je rjesio sve :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #25 : 28 Travanj, 2011, 22:35:03 »
evo slika sa remena sta je bilo ..ja nemogu vjerovat ...remen nije puko ...nego se ova ko spaga iznuta isporila ...i omotala se naprijed oko varia i oko zadnjih polutki se zaglavila...tako da sam jedva otpeljo sve ..evo slika :



Valentino Rossi 46!!!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #26 : 28 Travanj, 2011, 22:36:51 »
ostavi ovaj klinac za punjenje ulja još duže otvoren pa će iduća katastrofa biti još veća!
pogotovo kad se radi na ovako rasutom remenu

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #27 : 28 Travanj, 2011, 22:44:12 »
ostavi ovaj klinac za punjenje ulja još duže otvoren pa će iduća katastrofa biti još veća!
pogotovo kad se radi na ovako rasutom remenu
hehe ne sikiraj se ...zatvoren je bio cijelo vrijeme samo je bio otvoren za slikanje..i nakon ovog sto sam sve sklopio lijepo i ubacio remen novi ...centralnu,oprugice na kvacilo,multivar.....slijedila je zamjena ulja i filtera ulja :D ...

nego sad me zanima sto ga je lose ostavit otvorenim ?? nesto steti ili ?? zato sto moze svasta da upadne unutra :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #28 : 28 Travanj, 2011, 22:53:05 »
nis mu nemre bit,ko i da na ispravnom autu skines cep ulja,nesmije bacat ulje

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #29 : 28 Travanj, 2011, 23:26:04 »
nis mu nemre bit,ko i da na ispravnom autu skines cep ulja,nesmije bacat ulje
oke :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Leo Vince SBK Runner ST 200??
« Odgovori #30 : 05 Svibanj, 2011, 13:06:56 »
zna li neko od cega je kapa na SBK ...znaci onaj izlaz iz topa od kojeg je materijala .......nemoj samo da mi ko kaze da je titanium ili tako nesto :S ...jer kad sam upo ima mala ogrebotina na toj kapi i bode me u oci ..i konto sam to ispolirat...alu nije defintiivno ...znaci neki je materijal ..samo neznam koji .....ako neko zna korisna bi informacija bila veoma ...
Valentino Rossi 46!!!!!