Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??  (Posjeta: 1607 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« : 16 Travanj, 2011, 18:13:08 »
Ovako...danas sam nesto veoma cudno primjetio na runneru a to je ..kad nije na centralnoj nogari i kad ga cimas lievo desno...nosac masine gdje se pricvrsti na rami ..lupa ..tj ima lufta mozda 0.1,0.2 mm sa unutrasnje strane...znaci udara onaj dio kroz koji prolazi saraf dugi..on udara u dio gdje na kraju prodje i saraf i zavrne se matica ...i to lupanje samo kad se bocno mrda masina lupa stvarno lijepo ...gore dole nista ...jel treba to da ima lufta tako ili ?? evo i slika i video sa zvukom o cemu se radi....hvala ...i kako bi to mogo da rjesim ?? podloska ili ? pokuso sam stegnut ali nista nisam postigo ....ako to nije normalno...smijem li podlosku stavis sa unutrasnje strane i da rjesim problem ili ?




evo i video kako to lupa kada se skuter cima lijevo desno dok je na tockovima
http://img685.imageshack.us/i/384.mp4/



i da sad jos jedno pitanje....gledam i nesto sam cudno vidio...navodno po mojoj logici ..ovdje bi trebala da bude neka opruga ?? koliko ej ona bitna ?? jel mogu nac neku od necega slicnu ili mora bit org ?? jel obicna jedna opruga ili je kao na centralnoj nogari dupla ?? evo slika ..hvala




« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2011, 18:17:28 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2011, 22:18:32 »
sta niko nikad nije rastavljo masinu i skido nosac na jebenom VXR ili ST ...od 2006 pa nadalje ?? pa niko nezna odgovor ?  :redface:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #2 : 16 Travanj, 2011, 22:34:21 »
Taj fult sam i ja imao na svom i nije utjecalo u vožnji, mašina nije nikamo bježala. Feder ide jedan i to poprilično jak.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #3 : 16 Travanj, 2011, 22:36:24 »
Taj fult sam i ja imao na svom i nije utjecalo u vožnji, mašina nije nikamo bježala. Feder ide jedan i to poprilično jak.
jel normalan taj luft na svim ?? a sto se tice masine ...bjezi ona malo u krivnama ali ne puno ...najvise me nervira to sto kad naletis na rupu ili neravninu ....lupi bas ..cuje se ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #4 : 16 Travanj, 2011, 22:43:46 »
Pa ne znam, ja sam imao isti taj luft i nije ništa bježalo niti nabijalo.  :dontknow:

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #5 : 17 Travanj, 2011, 00:30:14 »
jel normalan taj luft na svim ?? a sto se tice masine ...bjezi ona malo u krivnama ali ne puno ...najvise me nervira to sto kad naletis na rupu ili neravninu ....lupi bas ..cuje se ....

i moj nosac malo seta bas tu gdje si oznacio,a to da lupi to ti je mislim zbog opruge pokusaj stavit od neceg jakog tipa nogara mislim da bi to bilo ok..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner ST 200...nosac masine pitanje ??
« Odgovori #6 : 17 Travanj, 2011, 00:38:42 »
thx ..ajde da cujem jos par misljenja...smijel taj luft biti tu ili ne ..neki kazu ne ..neki da xD vidjet cemo dali ce vise puta biti Da ili NE xD
Valentino Rossi 46!!!!!