Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: motopuls ..opet ja pocinjem  (Posjeta: 1997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
motopuls ..opet ja pocinjem
« : 27 Prosinac, 2007, 03:52:09 »
..izasao novi katalog 2008 , naravno kupio sam ga  :redface:

i prvo sto primjecujem , da se reklamiraju SVI modeli , njihove rijecu su "čitav moto svijet" , i to naglasak na više manjeSVE, pa i opremu, gume, itd..

negdje sam procitao cak i da se radi o nekoj vrsti prave "biblije"  :toothy12:

ljudi moji to nema veze s vezom, opet je tu miris "love" u igri, jer ja tamo puno toga nisam vidio ,

.. i onda sam se sjetio prosle godine , i one prije, i svih onih prica

oni jednostavno ne objavljuju sve ono sto je dobro, na neki nacin poznato itd. , vec uglavnom samo ono sto im je placeno :angry7:

da me nebi krivo razumjeli, ima tamo pregrst informacija,

ali mogli bi biti oni i puno bolji, potpuniji, ma na kraju krajeva pošteniji...

pogotovo za tu lovu od fucking 37 kuna  , katalog je ionako vec prepun reklama :angry7:

pošto znam da im je jako jako jako financijski isplativ taj katalog, evo buba u uho nasem filipu.. dajte se i vi potrudite i slozite jos bolji katalog tamo u EPH , bit ce stostuke koristi i za vas i za sve nas citatelje koje manje brinu zakulisne igre , a vise volimo kvalitetu onoga sto vec placamo    :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #1 : 27 Prosinac, 2007, 09:43:26 »
Ako je katalog takav onda ga niti neću nabaviti prije nego izađe 'onaj pravi'...

Djedice na posao  :toothy9: :toothy9:
Who's looking for punishment ??

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #2 : 27 Prosinac, 2007, 23:47:44 »
Sutra ako stignem idem ga kupit da vidim na šta to liči :dontknow: :hello:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #3 : 30 Prosinac, 2007, 02:55:39 »
katalog, ko katalog... ne znam kakva su vaša očekivanja, ali bez oglasa ne ide... svaki projekt mora imati zdravu financijsku konstrukciju, baš kao i ovaj site!
ne znam bi li moto klub uspio sklepati bolji katalog... možda! razmišljam o tome, a i o specijalnom proljetnom izdanju, posvećenom iskjljučivo skuterima...
VAŠE IDEJE I PRIJEDLČOZI BILI BI U TOM SMISLU JAAAKO KORISNE!


a da pravi i potpuni katalog napravimo ovdje, on line???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #4 : 30 Prosinac, 2007, 10:01:31 »
Reklame su neizostavni dio kataloga i to je u redu (plaćene u vidu oglasa), ali komentari pored svakog artikla (motora, skutera, jakne,...) da su odlični i bez mane su skrivene reklame i na kraju krajeva netočne informacije, pa nije baš sve što se našlo u katalogu bez mane... :angry7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #5 : 30 Prosinac, 2007, 12:58:16 »
katalog sa reklamama te sa cjenikom nije katalog več običan časopis sa opisima motora.
znase što mora biti u katalogu, svi tipovi motora od svih proizvođača na tržištu tuzemstvo/inozemstvo, dodatna oprema za motor/skuter i vozača.
ako sve navedete kako treba neče biti potrebne reklame jer proizvod reklamira sam sebe a u karakteristikama i opisu proizvoda doda se uvoznik/distributer i cijena proizvoda.

katalog je specijalo izdanje koje kupuje onaj koji ga hoče kupiti te ne podliježe normalnom tipu prodaje mijesta u sebi.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #6 : 30 Prosinac, 2007, 13:57:25 »
mozda me niste shvatili..

kakav je to katalog koji reklamira da ima SVE, ono bas SVE, a medju gumama nema MICHELINA  :icon_scratch:

da sad ne nabrajam dalje,  ali takvih anomalija ima kao u prici :redface:

nemam nista protiv reklama, ali zasto moras platit da bi bio u katalogu to mi nije jasno  :dontknow:

sto se tice online kataloga , to vec postoji  za skutere , i ovakav kakav je je vec potpuniji od MOTOPULSovog, iako sad mi slijedi jos dopunjavanje kataloga novim modelima (koji su ionako vcec predstavljeni na portalu)

za pocetak sam mislio jos dodati gume za skutere ili nesto slicno...

e sad kako stvari sam ja zamislio..  :

primjetili ste da jedino fale cijene na MS katalogu kao i informacije o uvozniku, i to je jedino sto prepustam "sponzorima" da sami utjecu , te da doprinesu kojom kunom ovome portalu..

cijene se mjenjaju, i da to ne moram cesto pratit, dogovorim se sa "sponzorima" koji su zainteresirani da cu istaknut cijene zaq njihove modele uz naknadu  :redface:

mislim da je to vise fer od recimo trazenja PEUGEOTa da plati da bude na tom katalogu jer ga recimo nisam stavio..
ovako sam ga stavio, sa sto preciznicjim informacijama,

ali jos za cijenu i neke dodatne info o uvozniku (sto mi nije bilo problem staviti ) sam prepustio našim uvoznicima da nas malo stimuliraju i potpomognu financijski da bi i to bilo gore..


PS   
filipe, znas da mi malo fali da sam tako nesto pokrenem  :toothy9:

bliv mi , MOTOPULS je financijski toliko sretan s tim katalogom da nemas pojma.. tako da se to sigurno isplati  :glasses9:
jos ako se podigne kvaliteta kataloga pogotovo u smilsu pokusaja izrade uistinu potpunog kataloga , to bi ljudi jos vise znali cijeniti , sto u konacnici uvjek se i financijski isplati
..nije moguce imat savrsen katalog, ali nije tesko imati bolji od motopulsovog  :glasses9:


Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #7 : 30 Prosinac, 2007, 16:21:02 »
pa dobro ja sam malo ošo u detalje
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #8 : 03 Siječanj, 2008, 01:27:17 »
filipe, znas da mi malo fali da sam tako nesto pokrenem  toothy9

bliv mi , MOTOPULS je financijski toliko sretan s tim katalogom da nemas pojma.. tako da se to sigurno isplati  glasses9
jos ako se podigne kvaliteta kataloga pogotovo u smilsu pokusaja izrade uistinu potpunog kataloga , to bi ljudi jos vise znali cijeniti , sto u konacnici uvjek se i financijski isplati
..nije moguce imat savrsen katalog, ali nije tesko imati bolji od motopulsovog  glasses9

to je sasvim ok... i moguće, ali iziskuje izuzetno mnogo kontinuiranog i vrlo predanog rada!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: motopuls ..opet ja pocinjem
« Odgovori #9 : 03 Siječanj, 2008, 09:21:11 »
sve se može, pa tako i od dobrog napraviti bolje i od boljeg ima bolje.
Piaggio X9 250  Black Box