Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fakultet prijedlozi  (Posjeta: 12659 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #20 : 27 Siječanj, 2011, 12:29:30 »
:notworthy: :notworthy: dečki ne znam što da kažem
hvala vam svima
evo odgovora na par pitanja koja sam uspio ovako na brzinu pohvatati
1. što se tiče matematike s njom sam skoro na ti...nadam se da će biti na ti sad nakon što završim s rješavanjem za maturu, tj. kužimo se ja i ona, samo,naravno neke stvari iz nižih razreda se i zaborave
2. fizika 2 puta prvak županije , rekao bih da jesmo na ti :hmh:
3. interesa za strojarstvo imam, i za ono što me interesira mogu izdvojiti vremena koliko god je potrebno
4. da sam mislio upisati faks tek toliko da imam završeno, ne bih ni razmišljao o ovome  :glasses9:

i sad pitanje
kada se bira smjer na faksu ???

Odmah pri upisu biraš dal češ upisat strojarstvo, brodogradnju ili zrakoplovstvo.
Ako odabereš strojarstvo, onda u drugoj godini biraš smjerove (proizvodno inž, industrijsko inž... ima smjerova...)
Onda opet biraš podsmjer u trečoj godini ako to smjer nudi....
Meni je ovak bilo: strojarstvo pa proizvodno inžinjerstvo pa automatizacija u proizvodnji.... Sve ti detaljno piše na www.fsb.hr

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #21 : 27 Siječanj, 2011, 16:27:18 »
mislim da je najbolje uguzit se u vladajucu stranku i krasti kolektivno,ne treba ti znanje,potrebno je samo domoljublje i clanska iskaznica,i naravno neunistivi moto :"SVE ZA HRVATSKU!"

Kod mene u obitelji svi imaju diplome (osim mene) i nitko ne zarađuje preko 8000kn,dok znam ekipu koja bez faxa mlati i puno vecu lovu.
bitno je upisati ono sto volis,i u sto ti nece biti zao utrosit vrijeme,a stanje u drzavi ce se valjda jednog dana popravit!

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #22 : 27 Siječanj, 2011, 16:57:00 »
Po meni bi ti najbolje bilo upisat Strojarstvo ali Stručni studij, Sveučilišni je pretežak!!! Riteh naravno...
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #23 : 27 Siječanj, 2011, 18:24:18 »
Po meni bi ti najbolje bilo upisat Strojarstvo ali Stručni studij, Sveučilišni je pretežak!!! Riteh naravno...


eh o tome i ja razmisljam. Pricao sam sa likom koji je profesor na tom faksu i kaze da uopce nije tezak i da ga upisuju ljudi sa trogodisnjim skolama. ha vidicemo, iam jos leto i pol

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #24 : 27 Siječanj, 2011, 20:07:25 »
Aj kad ste se vec raspricali :icon_biggrin:
Ja sam zainteresiran za FESB u splitu, smjer elektrotehnika i informacijska tehnologija, kako je cjenjena ta diploma, jel fakultet tezak i sl... Svaki info dobrodosao, kao i prjedlog za neki drugi studij, trenutno sam samo taj prijavio a mogu ih jos devet prijavit jos tri-cetri dana, to je sada radi drzavne mature, matematika i fiz su mi dobre strane, kuzim se u elektroniku nije mi problem ni ucit par sati na dan, ucas uhvatim tempo, to je samo stvar discipline...
A znacila bi mi koja info, preferiram studije u splitu, al ni zg nije problem, mada bi mi st vise pasao jer sam autom za 45min kod kuce...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #25 : 28 Siječanj, 2011, 20:04:57 »
Niko nista :o ::)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #26 : 28 Siječanj, 2011, 20:45:20 »

eh o tome i ja razmisljam. Pricao sam sa likom koji je profesor na tom faksu i kaze da uopce nije tezak i da ga upisuju ljudi sa trogodisnjim skolama. ha vidicemo, iam jos leto i pol
upisuju da, ali tesko da ga takvi i zavrse...na strucnom su kriteriji nesti nizi, ali ako mislis nastavit dalje na diplomskom zaboravi...prvo jer su ove godine na ritehu uveli da ekipa sa strucnih i ostalih fakulteta da bi upisala diplomski mora jos godinu duze studirat (zavrse trecu, pa moraju jednu godinu na neka dodatna predavanja i razlikovne ispite pa tek onda upisati 4. godinu)
razlog je jednostavan jer 80% njih nema adekvatno znanje za daljnje strudiranje i vecina nakon mjesec dana odustane a samo bezveze popunjavaju kvote na upisima... ove godine su donijeli tu odluku.
4t

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #27 : 28 Siječanj, 2011, 20:45:57 »
relano gledano ekonomjia u osijeku nije cijenjena kao ona u zg,isto tako je i sa fsb,diploma iz zg se vise cijeni,ali dzaba ti to kad nema posla,ali i da zavrsis u splitu,mislim da ti nitko ne bi isao uspoređivat sa onim u zagrebu.

jako puno para se da natuci sa geodezijom,jer cijela hrvatska se mora mijerit svake 4g,grad zagreb svake 2g,znaci ima posla ko u proci,mozes u fusu radit....sve opcije otvorene.
ja sam na rudarstvu, i imam rudarska mjerenja(geodezija),samo da se zna da profesor ima 13 porschea i to oldtimera!
kad je bio u istri,vidio kod neke babe u dvoristu neki stari bicikil,i napao babu da mu ga proda,nudio joj 2000kn,ali baba nije dala!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Fakultet prijedlozi
« Odgovori #28 : 28 Siječanj, 2011, 20:49:08 »
Upisi bilo sta!!! Ali kasnije kad zavrsis ces raditi u najvecoj drzavnoj firmi BIRO-u.  :evil6: :evil6:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!