Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR50R karb sat ne radi...  (Posjeta: 344 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline psihooo2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SR50R karb sat ne radi...
« : 03 Srpanj, 2013, 23:00:14 »
U glavnom bas sam peh sedmicu imao ukradu mi motor pa ga nadju polupanog sa razvaljenom bravom danas sam nekako uspio upaliti motor ali sat, zmigavci, zadnje svjetlo, svirena nista ne radi, na prvom paljenju na satu mi je pisao neki eroor nisam stigao zapantit koji kasnije bukvalno nista, baterija je prazna jer je ostao na kontaktu. Pregledao sam osigurace svi su ok. ???? Molio bi vas za savjete sto prije jer stvarno ovisim o skuteru sa njim idem na posao i xx stvari. Svaki savjet je dobro dosao..... PS da naglasim 2006 godina motor

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17032
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: SR50R karb sat ne radi...
« Odgovori #1 : 04 Srpanj, 2013, 12:18:42 »
napuni akumulator
skini plastike i vidi di je sta odpojeno i osteceno
vjerojatno kontakt brave nevalja jer su je razvalili pa ti se instrumenti zato ni ne pale

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR50R karb sat ne radi...
« Odgovori #2 : 04 Srpanj, 2013, 12:27:22 »
ja sam imao slican problem, no moj problem je bio sto se odvrnuo saraf od pickupa, i on je napravio haos kod namotaja. nisu mi radila svijetla, sat, zmigavci nista.. mislim da to kod tebe nije slucaj. provjeri da nije slucajno regler odspojen, ako ne znas gdje se on nalazi, on je dole odmah iza prednje gume. trebas skinut one gumene podnice i odvit 3 sarafa sa desne i lijeve strane, imas jos 3 koja drze tu plastiku ali odvit ovih prvih  ce bit dovoljno da je naskrines i pogledas je li ukopcan jack.

ukoliko ti sat ne proradi a budes htjeo kupit novi, ja se javljam da ti otkupim taj neispravni!
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34