Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: serijski federi kvacila gilera runner  (Posjeta: 2310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EdoSP

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 547
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera runner SP 180
  • Moja Kaciga: Shoei Mankato
  • MojSetup: bit ce turpija
  • MojSpuh: kein katalizator
serijski federi kvacila gilera runner
« : 10 Siječanj, 2011, 21:23:33 »
koje su boje serijski federi kvacila na gileri runner 2001,ja imam nekakve narandzaste federe,sa 7,8 namotaja,trebo bi iste naci,jer mi skuter sad ima malo slabiju krajnju,stavi sam 0,1 gr lakse rolne i novo kvacilo top performance sa federima koji dodju u tom setu,ako neko moze reci koji su to federi otprilike,da znam gdje da trazim

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: serijski federi kvacila gilera runner
« Odgovori #1 : 10 Siječanj, 2011, 22:27:04 »
koje su boje serijski federi kvacila na gileri runner 2001,ja imam nekakve narandzaste federe,sa 7,8 namotaja,trebo bi iste naci,jer mi skuter sad ima malo slabiju krajnju,stavi sam 0,1 gr lakse rolne i novo kvacilo top performance sa federima koji dodju u tom setu,ako neko moze reci koji su to federi otprilike,da znam gdje da trazim
Ko prvo federi nemaju nikakve veze sa krajnjom,ne znam uopće kak si to povezo al dobro.
Ne znam ni šta si postigo sa 0,1 gram lakšim valjčićima al ajd,recimo da si takve našo. :dontknow:
A serijske federe kvačila ćeš nać u piaggio dućanu i nisu u nikakvoj boji već sivi.
Jel sve serijski gore na skuteru?

Offline EdoSP

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 547
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera runner SP 180
  • Moja Kaciga: Shoei Mankato
  • MojSetup: bit ce turpija
  • MojSpuh: kein katalizator
Odg: serijski federi kvacila gilera runner
« Odgovori #2 : 11 Siječanj, 2011, 15:20:06 »
Ko prvo federi nemaju nikakve veze sa krajnjom,ne znam uopće kak si to povezo al dobro.
Ne znam ni šta si postigo sa 0,1 gram lakšim valjčićima al ajd,recimo da si takve našo. :dontknow:
A serijske federe kvačila ćeš nać u piaggio dućanu i nisu u nikakvoj boji već sivi.
Jel sve serijski gore na skuteru?
sve serijski na skuteru,a valjci su 0,2 gr laksi,i bas je zivlji na gasu,nego sto je prije bio(sad su 4,7 a bili su 4,9) a kolko znam sve je serijski na skuteru,samo me cudi da je bas velika razlika izmedju 4,7 i 4,9,jer po pravilu bi trebalo na serijali da se to ne osjeti,smanjena mi je krajnja za 5 km/h

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: serijski federi kvacila gilera runner
« Odgovori #3 : 11 Siječanj, 2011, 19:35:59 »
sve serijski na skuteru,a valjci su 0,2 gr laksi,i bas je zivlji na gasu,nego sto je prije bio(sad su 4,7 a bili su 4,9) a kolko znam sve je serijski na skuteru,samo me cudi da je bas velika razlika izmedju 4,7 i 4,9,jer po pravilu bi trebalo na serijali da se to ne osjeti,smanjena mi je krajnja za 5 km/h
Kolko znam serijski valjčići za runnera iz 2001. su 5,3 grama ako ima ravni auspuh(sc08 ili sc 22). :dontknow:
Ovo bi po meni trebalo bit prelagano,jel ti se ne čini da se previše vrti? :icon_scratch:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: serijski federi kvacila gilera runner
« Odgovori #4 : 11 Siječanj, 2011, 20:44:51 »
stavi 5.3gr kaj izvodis? I federe mekane.

Offline EdoSP

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 547
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera runner SP 180
  • Moja Kaciga: Shoei Mankato
  • MojSetup: bit ce turpija
  • MojSpuh: kein katalizator
Odg: serijski federi kvacila gilera runner
« Odgovori #5 : 11 Siječanj, 2011, 23:04:09 »
stavi 5.3gr kaj izvodis? I federe mekane.

skuter je tako bio nastelovan kad sam ga uzeo,letio je,mislim da je cak brusen cilindar i da je stavljen veci klip,zaista je fino isao,oko 115 po cajgeru(sad ce mnogi reci da serem ili tako,ali istina ziva,kad budem vratio tu iglu za karburator,snimit cu klip)sad mu je fino ubrzanje,mnogo bolje nego ranije,i treba napomenut da sam tezi 20 kg nego kad sam se zadnji put vozio,morat cu se malo stesat za sezonu   :toothy12: