Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Na koji nacin skinuti prednja kociona klijesta na SR-u?  (Posjeta: 2963 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Na koji nacin skinuti prednja kociona klijesta na SR-u?
« Odgovori #20 : 03 Prosinac, 2010, 18:45:38 »
Zmijenio sam plocice, ali nisam skinuo kljesta nego sam skinuo onu crnu "kapicu" plasticnu i kroz tu rupu zamijenio...
Na sve nacine koje ste rekli sam probao odsarafit 2 sarafa ali nema teoretske sanse... Ne znam je li to tako samo kod mene ili su u tvornici tako namjerno stegnuli  :icon_scratch:

vidim da ti je 2008 godina srka kak to da su ti se pločice več potrošile i koje si kupio zamijenske meni nešto slabo koči motor uzeo sam si dot 4 ulje od motula jel mi nije mijenjano 3 godine a pločice neznam koje da uzmed da koči ko lud koje su najbolje pločice ,e da bio sam u skutermotu rekli mi da neznaju koje idu pločice jel stavljaju par vrsta klješta na mojim samo piše aprilia sad koja su to klještai koje mi pločice trebaju  ???

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: Na koji nacin skinuti prednja kociona klijesta na SR-u?
« Odgovori #21 : 03 Prosinac, 2010, 19:06:32 »
Skini plocice i odnesi im uzorak

Offline tuta125

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 537
  • Spol: Muški
  • Dvije glave su pametnije od jedne.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST - DU
  • Moj Skuter: 4 kotača
  • Moja Kaciga: pojas
Odg: Na koji nacin skinuti prednja kociona klijesta na SR-u?
« Odgovori #22 : 03 Prosinac, 2010, 19:44:56 »
vidim da ti je 2008 godina srka kak to da su ti se pločice več potrošile i koje si kupio zamijenske meni nešto slabo koči motor uzeo sam si dot 4 ulje od motula jel mi nije mijenjano 3 godine a pločice neznam koje da uzmed da koči ko lud koje su najbolje pločice ,e da bio sam u skutermotu rekli mi da neznaju koje idu pločice jel stavljaju par vrsta klješta na mojim samo piše aprilia sad koja su to klještai koje mi pločice trebaju  ???

Je, 2008 je, a nisu se potrosile nego sam imao prometnu i disk mi se iskrivio pa su mi stavili novi, Malossi Whoop i onda sam usput zamijenio i plocice da mi sve lijepo sjedne. Plocice sam kupio u Dubrovniku, DanteMoto, ovlasteni prodavac za Aprilije.

Nove plocice sa novim Malossijem vrhunski koce (iako su i serijski disk i plocice u mene super kocile...), jako sam zadovoljan!
Uglavnom, plocice koje sam kupio su Ferodo Argento series. Cijena 89 kn, (samo sam rekao u trgovini prednje plocice za SR-a 2008 i dali mi ove, koji su tip ne pise), i prije 3 mjeseca sam stavio plocice na straznji disk, isto Ferodo, sasvim su zadovoljavajuce ali su mi nedavno pocele skripat...
Ako ce ti ista pomoc, i na mojim kljestima isto pise samo Aprilia...

P.S. ulje za kocnice su mi mijenjali u sevisu prije 3000 km, ne znam koje su stavili...
Ne brže od života, ako misliš bilo gdje, moraš sporije.