Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peogeot speedfight 2  (Posjeta: 10547 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #20 : 02 Studeni, 2010, 19:39:58 »
...samo da se ubacim...21000 km je malo za skuter...a to da si htio napravit generalku iako nisi morao.....sumnjam :sad3:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #21 : 02 Studeni, 2010, 19:45:38 »
...samo da se ubacim...21000 km je malo za skuter...a to da si htio napravit generalku iako nisi morao.....sumnjam :sad3:

nisam uopce morao napravit generalku. ali ja na tom skuteru osim potrosnog materijala nista nisam napravio pa sam htio napravit generalku zato sto sam nabavio neku lovu i odlucio pripremit skuter za slijedecu sezonu kako spada zato jer sam ja tako odlucio.

mozda i je malo, ali meni je to 9 godina voznje bilo samo po sezoni. mislim da je 9 godina sluzio jako dobro. ne znam sto bih trebao rec, da nije valjao kad je?

ne branim ja peugeota zato sto ga imam, boli me neka stvar, vozio bih apriliu, gileru bilo sta. ali govorim objektivnu istinu. nista mi ne znaci sto je on peugeot, da nije valjao rekao bih.

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #22 : 03 Studeni, 2010, 03:07:17 »
]
Ja ti kazem da vratis u serijalu sve.I da se vozis kao covijek a ono drugo radi ako volis stalno dr#at% po motoru nesta i sto ovaj ispred mene kaze to nikad vise nece biti to.A te neke prepirke Piaggio je bolji od Peugeota itd. to objesi macku pod rep.Sve zavisi kolko se brines o motoru i kako ga vozis.
piaggio je od peugeota brzi i kvalitetniji,u svakom slucaju sto se tice serijale pa i tuninga naravno ovisno o setupu....tako da ne pricas gluposti jer svi znaju da je piaggio broj 1,pa minareli naravno  ;D

Offline Ivan_sf_2

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #23 : 03 Studeni, 2010, 14:07:56 »
Dečki,ne da glumim moderatora ali ja mislim od kad ste počeli pisat u ovoj temi da apsolutno nišda dečku niste pomogli ovo je samo moje razmišljanje... :icon_thumright:

Offline Ivan_sf_2

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #24 : 03 Studeni, 2010, 14:09:57 »
E da zaboravio sam reći ovo je jako dobar oglas ja mislim da su cijene više nego sportske http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,41731.msg604034/boardseen.html#new pozzz

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #25 : 03 Studeni, 2010, 14:27:45 »
sa prvom konstatacijom se potpuno slazem...

sto se tice ovog oglasa, to je isti onaj kojeg sam ja stavio par postova prije i cijene su jako dobre.

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #26 : 03 Studeni, 2010, 14:31:37 »
SF2 masina je cista kopija honde, s honde pase pola djelova, od namotaja do usisa...
SF3 je druga stvar ali je gori od SF2 je ga rade kinezi...

I luna serijala je zaista dugotrajan i stedljiv skut al neide qurca, piaggio ima i brzinu i solidnu potrosnju i dugotrajnost, pezo trosi ko smuk, ide ko kinez a lutrija je naci skut kojem nece prdnit lezajevi, remen, rolice nakon 10tkm, a piaggio 99god negubi preformanse nakon godina drkanja...

Prisarafi masinu, vilice i kotace od gilere i vozi bez razmisljanja, kineze, pezoe i morinije zaobidji...

ne seri, mojim lezajevima je 30000 i jos su na mjestu, valjke mjenjam svako godinu dana mada nema potrebe, a remenje svako 10000, a to sto kazes da trosi ko smuk je istina, trosi ko da je 600ccm, a da ide ko kinez LAZES, moj ide bolje nego prijateljev nrg, u njeg novi prenos i termo grupa, sve serijala ,a u mene samo ubacen jos red sponge tako da ti ta prica ne drzi vodu
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline Ivan_sf_2

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #27 : 03 Studeni, 2010, 18:46:20 »
sa prvom konstatacijom se potpuno slazem...

sto se tice ovog oglasa, to je isti onaj kojeg sam ja stavio par postova prije i cijene su jako dobre.
[/b]

Oprosti tek sam sad vidio..a i vidim da je ono kaj njemu treba prodano tak da nije to to

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #28 : 03 Studeni, 2010, 21:48:14 »
[/b]

Oprosti tek sam sad vidio..a i vidim da je ono kaj njemu treba prodano tak da nije to to

ma ne ne nije bed, samo kazem da se slazem s tim da su cijene ok...  :icon_thumright: