Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi gp1 race - problem!  (Posjeta: 2171 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Derbi gp1 race - problem!
« : 02 Rujan, 2007, 16:36:58 »
gle jedino sam zadovoljan sa masinom na skutu :frajer: lanac mi je pukao nakon 2 kilometra, nije se mogao zakljucat volan, plastike ko lego kocke, trokira na kisi...sta cu ti vise govorit...kupio sam skart robu pa nek kaze ko sta hoce..

kazes tebi su plastike u redu, ono  :o drago mi je da jesu al mi nije jasno kak su kod mene tako sjebane..
gledao sam po ducanima na netu za tjuning, kad odabers derbi gp1 nema opcije OPEN ili RACE..bla

Race je izaso prije opena i zato ima sva moguce djecje bolesti, kazes trokira lol ja svog nisam mogo upalit dok nisam rastavio prekidac i izlio hektolitar vode iz njega  :drunken_smilie: puko lanac lol meni je ste strane sve ok ma ja mislim da nas uvoznik nama uvozi skart robu  :angry7:  :angry7: mamu im  :sex2: lopovsku.Pazi ovo popuca mi cukica tj kuciste sa doljnje strane, na sarafima na kojima bi se trebala drzat jedva da se drzi na 1 , odem u servis reklamiram s tim da mi u startu covjek u servisu veli to vam nejde u garanciju al probat cu nesto napravit ,on ce kao nazvat pa cemo vidit.
Zovem ja drugi dan i majstor iz servisa mi kaze da nemoze on tu nista te da je zastupnik odobrio samo 50 posto popusta na novu cukicu ma jebat cu ih   :sex1:  imam broj telefona od cro future al slucajno nije bilo direktora al bit ce tam u ponedjeljak jedva cekam.Lud sam ak treba ja sjedam na scut i prava sa njim na krk pa da vidimo di pes nosi jajca i jos novinare pozovem grrrrrrrr  :angry9:  :angry9:  :angry7:  :angry4:  :angryfire:  :evil1:  :evil7: ma najvjerovatnije necu ic na krk al sad se tako osjecam  :dontknow:  :odj:
« Zadnja izmjena: 10 Rujan, 2007, 23:27:55 eladio »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: derbi kinez
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2007, 23:17:53 »
koji servis?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: derbi kinez
« Odgovori #2 : 14 Rujan, 2007, 12:48:41 »
koji servis?

Auto moto karmat na adresi nove rasljice ZG

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Derbi gp1 race - problem!
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2007, 20:18:11 »
a šta je tu čudno....pa na plastike ni nema garancije...

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Derbi gp1 race - problem!
« Odgovori #4 : 14 Rujan, 2007, 22:58:47 »
a šta je tu čudno....pa na plastike ni nema garancije...

kaj bi to trebalo znacit da ti mogu dat pol razjebanog motora i rec pa gospon na to vam garancija ne vrijedi  :icon_scratch:  :angry5:  :violent1: zasto onda uopce postoje ?da te mogu karat tek tak da im nije dosadno?
U ostalom nema veze samo mi je zao zivaca koje sam izgubio,ja sam cukicu popravio,za pola sata sat je sve bilo gotovo a ceh je bio oko 1.50kn  :laughing7: tri sarafica duga 3cm tri pripadajuce matice i 6 podloznih plocica 1 sat posla i rjesio sam se muke, a nek sad pukne ak moze  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7: a direktoru crofuture iz krka pozdrav,pozdrav majstore duzan si mi 1,50kn i hrpu zivaca jel ti ja mogu bit serviser za derbi  :fingering: btw evo ja se opametio uradi sam je uvjek bilo najbolje,al cemu onda garancije koje nepostoje i odlazak na servis pa sve ja to sam slozim nema zime  :icon_thumright:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi gp1 race - problem!
« Odgovori #5 : 14 Rujan, 2007, 23:14:37 »
pa to je tako u nasoj drzavi,nista cudno.   s tim da ovo nije prva prituzba na cro-futuru.

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: Derbi gp1 race - problem!
« Odgovori #6 : 23 Studeni, 2007, 17:00:54 »
zato kad kupujete motor treba otfurat kod majstora kojeg poznate da ti nemogu uvalit muda pod bubrege