Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pad sa skutera...  (Posjeta: 7961 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #20 : 27 Listopad, 2010, 22:32:01 »
oduzela prednost... auto je satran, za ovakvu situaciju on je morao proc kroz krizanje brzinom od preko 100 km/h najmanje

Mozda je auto vozio brzo i udario u bok motora jer koliko vidim, vilica nije uvinuta prema motoru, a bila bi da je on udario u auto.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #21 : 27 Listopad, 2010, 22:41:43 »
                                  buraz
                                bruntalka








cesta nije pista, ovo ono...bla bla bla

vecina skuze to na tezi nacin


Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #22 : 27 Listopad, 2010, 22:43:33 »
Mozda je auto vozio brzo i udario u bok motora jer koliko vidim, vilica nije uvinuta prema motoru, a bila bi da je on udario u auto.

u pravu si kad bolje pogledam. osim toga nekim zakonom fizike onaj tko prenosi silu u principu ima vecu stetu. ali onda ovo nije realni polozaj vozila. netko je valjda dignuo motor jer koliko vidim auto je razbijen do krova sto bi moglo znacit da je ona njega pokupila i on je zavrsio na autu. rezervoar mu je razbijen s ove strane sto znaci da je motor bio na podu. kako nije odletio negdje dalje...  :dontknow:

uglavnom bilo je neprilagođene brzine onda kod nje jer ovo je ozbiljan sudar s obzirom na to da se radi o raskrizju. strasno, nemam rijeci, nikad dosta paznje i ispravljanja tuđih gresaka.

ko sto rekoh, ne dogodilo se nikom.
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2010, 22:51:56 sqt_driver »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #23 : 27 Listopad, 2010, 22:45:52 »
Motor je naravno bio na podu jer nijedan sudar sa 2 kotaca ne zavrsi tako da motor ostane stajat osim ako nije zapiknut u auto. Ostecenja na krovu su vjerojatno od tijela motoriste koji se 33 dana od sudara probudio iz kome

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #24 : 28 Listopad, 2010, 22:06:10 »
 :o
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #25 : 29 Listopad, 2010, 23:23:01 »
jbt.. :o :o Bas mi je zao likova,al jebiga nikad neznas sta te ceka iz okuke... :-[

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #26 : 30 Listopad, 2010, 11:48:15 »
bilo već na forumu..a biloje i puno gorih sudara..
BTW vidim da se neki još uvijek nisu naučili da ne quotaju slike i filmiće!
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline hondastreet

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: benelli 491 ex,gilera dna 70 ex,Sr Di-tech ex...baotian & aprilia rs 125 06.
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #27 : 30 Listopad, 2010, 12:20:22 »
mozda netko izvuce pouku s ovim videom  :toothy9:
...ride..or...die...

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #28 : 30 Listopad, 2010, 17:45:04 »
To samo ga lomi,e pa sad bi netko vozao se a da se nikada ne polomi negdje.To je normalno kad tad ces negdje naje...Samo je pitanje vremena. :jaojoj:               :jaojoj:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #29 : 01 Studeni, 2010, 09:05:44 »
To samo ga lomi,e pa sad bi netko vozao se a da se nikada ne polomi negdje.To je normalno kad tad ces negdje naje...Samo je pitanje vremena. :jaojoj:               :jaojoj:
vrlo si optimistican  :redface:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #30 : 01 Studeni, 2010, 10:52:44 »
To samo ga lomi,e pa sad bi netko vozao se a da se nikada ne polomi negdje.To je normalno kad tad ces negdje naje...Samo je pitanje vremena. :jaojoj:               :jaojoj:

ne mora znacit da se moras polomit ako vozis motor, znam par motorista koji voze cijeli zivot pa nikad nisu nista slomili ni imali vece udese. ako ces vozit po zadnjem, prednjem, pretjecati kolone brzinom od preko 100 km/h, ako ces divljat po nepreglednim zavojima naravno da ces se slupat kad tad ko i s autom. ali motor se da vozit normalno i ostat ziv.
pa necu nikad zaboravit sta mi je rekao jedan motorist koji je promijenio 50 motora u zivotu od tomosa do zx10r-a. kaze da gleda te likove koji ginu po cesti i divljaju i onda kaze da on vozi motor 25 godina i nikad ga nije dignuo na zadnji. e to je razlog zasto je ziv i zdrav.  :dontknow:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #31 : 01 Studeni, 2010, 11:50:50 »
Najbitniji faktor u svemu je razmisljanje, no brain no pain ne pije vodu
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #32 : 01 Studeni, 2010, 11:56:13 »
Kad ti netko oduzme prednost jer te nije vidio od sunca, ne znam sto ce ti tu pomoci, ako uzmemo u obzir da je brzina prilagodjena uvijetima na cesti i jos imas duga svjetla  ???

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #33 : 01 Studeni, 2010, 12:27:34 »
Kad ti netko oduzme prednost jer te nije vidio od sunca, ne znam sto ce ti tu pomoci, ako uzmemo u obzir da je brzina prilagodjena uvijetima na cesti i jos imas duga svjetla  ???

prednost ne postoji upravo zato. ja nikad ne ocekujem od nekoga u prometu cak i kad vozim auto da mi dopusti da ostvarim svoju prednost. ako mi je sumnjivo ili nepregledno radije cu stati nego ici ostvarivati prednost samo zato sto je onaj drugi na sporednoj cesti. uvjerenja sam da se uz 100% ukljucenost mozga tijekom voznje mogu jako smanjiti sanse za za bilo kakvu nesrecu. koliko sam samo puta izbjegao sigurni sudar samo zato jer sam radije pustio nekoga tko nema prednost.

cak i u auto skoli ne kazu da ako imas prednost da prođes bez obzira na sve. ne mozes ocekivati da svi postuju prometne propise i stale sudionike u prometu pogotovo ako ti o tome ovisi zivot. jer ako ocekujes da ti netko da prednost ti mu dajes svoj zivot u ruke, a to se ne radi. uvijek se gleda namjera drugog u prometu, ne znakovi. u retrovizoru mozes vidjet tko vozi iza tebe ako mu pogledas ponasanje. nikad ne dopustam da iza mene vozi netko tko mi se lijepi i trazi svaki metar da riskira sudar pretjecanjem a svejedno nece  nigdje stic prije mene. pustim ga pa nek ide dalje jer mi ne treba neki svrbiguz na repu koji se vrti ko muha u gacama. to je samo primjer. da se sprijecit puno toga na cesti.

osim toga dosta ovisi i o prilagođenosti brzine na cesti. ako vozis realnim brzinama uvijek mozes stati. probaj pa ces vidjet. cestu su projektirali prometni inzinjeri i postavljali ogranicenja tako da je voznja sigurna. i uvijek je ogranicenje jos manje od brzine kojom bi mogao proci opet sigurno. ako probas vozit po ogranicenju ces vidjet da mozes sigurno stati u bilo kojem trenutku. naravno nikad nisi 100% siguran.  :dontknow:

naravno da to zvuci smijesno jer malo njih vozi po ogranicenju, zato mislim da je glavni razlog vecine nesreca divljanje jer sam svjedok tome stalno. cak ne moras niti voziti po ogranicenju da bi bio siguran, ali pretjerivanje je razlog. sta kad ninja proleti kraj mene usred grada i razvije 120 km/h. i onda pricamo o prednosti...

kazem, cast iznimkama i savjesnim motoristima ali brate vecina ih divlja po onome sto ja vidim. vec vidim kad vozi motor od 1000 ccm a nema nikakvu opremu ili obicni skafander, po ljeti kratke gace, papuce i bubreznjak. ja na skuteru imam bolju opremu od njega jer sebi vise vrijedim ja nego svi j**eni motori ovog svijeta i tako bi svi trebali razmisljat.

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #34 : 01 Studeni, 2010, 14:03:23 »
Eee malo je takvih razmišljanja...  :icon_thumright:    :binkybaby:

Offline iRide

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
  • brap
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ironybmx
  • Mjesto: Viškovo, Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR
  • Moja Kaciga: uvijek čista
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #35 : 01 Studeni, 2010, 19:32:55 »
ovaj prvi klip je brutalan.... a sto se tice ekipe na R-ovima u japankama, to mi nikad nije bilo jasno
Forgive me lord for i have sinned, hit 3rd gear jump 4th gear finned.

MotoX - vaš moto servis
 FOX oprema i odjeća, skinite katalog ovdje: http://www.auner.at/pdf/auner_herbst.pdf

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Pad sa skutera...
« Odgovori #36 : 01 Studeni, 2010, 20:08:52 »
Igraju sa zivotom!  :angry7:
...ti se nečeš sprašit sigurno... :icon_thumright: