Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lakiranje auta  (Posjeta: 5752 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #20 : 09 Studeni, 2010, 13:28:28 »
bas mi je palo na pamet da san procita negdi da ima neka alfina posebna boja koje kilo dode 10000 kn...pa sad ako ce netko pituravat u tu boju... :toothy3:

Nisam!  :icon_biggrin:

Offline dumasvk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #21 : 09 Studeni, 2010, 16:34:20 »
 :hello: Ja sam prošle godine dao Mercedesa w 124 na komplet sređivanje limarije(bilo je mjesta di je bilo dosta hrđe) i farbanje kod jednog lokalnog majstora i kaze mi on cijenu 7 000 kn ajd reko super dobro sam prošao(drugi su mi trazili dosta više).Auto je na izgled bio jako dobro pofarban ali kad sam malo bolje pogledao bilo je grešaka malih, ali dobro nista strašno.I naravno mislio sam da sam riješio probleme s hrđom sljedicih barem 7-8 god po rijecima majstora,ali nakon nekih 2 mj. vec mi hrđa pocela lagano izbijati na mjestima gdje je bila i prije farbanja a i na drugim mjestima...uglavnom pametnije ti je skupi više novaca i odvezi auto kod pravog majstora nek ti to napravi kako spada.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #22 : 09 Studeni, 2010, 16:57:06 »
...ali nakon nekih 2 mj. vec mi hrđa pocela lagano izbijati na mjestima gdje je bila i prije farbanja


Znaci da je nije ni uklonio prije lakiranja

Offline dumasvk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #23 : 09 Studeni, 2010, 17:35:25 »
a radio je nesto, ja sam gledao auto par puta dok je bio kod njega,cinilo mi se kao da radi dobro ali vjerovatno priprema nije bila dobra...A zaboravio sam napisati da je osim hrđe i boja pocela otpadati...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #24 : 09 Studeni, 2010, 17:36:57 »
A cuj, hrdju treba cijelu uklonit, pa onda i malo "zdravog mesa". Tek onda ic u kitanje i lakiranje.

Mozda je lim na tom dijelu trul skroz do kraja pa je trebalo odrezat, navarit novi lim, obradit i tek onda kitat....

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: lakiranje auta
« Odgovori #25 : 09 Studeni, 2010, 18:22:54 »
A cuj, hrdju treba cijelu uklonit, pa onda i malo "zdravog mesa". Tek onda ic u kitanje i lakiranje.

Mozda je lim na tom dijelu trul skroz do kraja pa je trebalo odrezat, navarit novi lim, obradit i tek onda kitat....
..baš to....a u ovom slučaju taj nije sigurno to napravio...