Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc  (Posjeta: 4074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #20 : 05 Rujan, 2010, 15:17:15 »
baš to, uljna pumpa od piaggia da se pojačati i da prejako dimi..
svejedno pumpu koristiti samo na base setupima do oko 10000 okr a na jačima ipak raditi mješavinu jer pumpica može na 12000 okr npr, bacati svakako i nikako ili crknuti..

pa ja mislim da moj rekord nit neče dat toj replici da se vrti prek 10000 okr oču da mi traje dosta taj kit uz njega sam čak mislio uzet još jedan klip sa karikama+još jedne karike +još bar dva seta brtvi, al ak če trebat uzet neki drugi spuh bum uzeo yasuni r kevlar

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #21 : 05 Rujan, 2010, 23:54:33 »
pa ja mislim da moj rekord nit neče dat toj replici da se vrti prek 10000 okr oču da mi traje dosta taj kit uz njega sam čak mislio uzet još jedan klip sa karikama+još jedne karike +još bar dva seta brtvi, al ak če trebat uzet neki drugi spuh bum uzeo yasuni r kevlar

moci ce se vrtiti preko 10000rpm, sto se tice rezervnog klipa i karika... a sto ako ti nastrada cilindar?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #22 : 06 Rujan, 2010, 00:26:23 »
moci ce se vrtiti preko 10000rpm, sto se tice rezervnog klipa i karika... a sto ako ti nastrada cilindar?
:toothy12: gotovo nemoguće na replici  :icon_biggrin: mislim čak da bi i ispadanje osigurača preživio cilindar.. al svakako je glupost kupit rezerni klip za alu cilindar, za gus je ok kupit specijalu za rezervu
« Zadnja izmjena: 06 Rujan, 2010, 00:28:02 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #23 : 06 Rujan, 2010, 01:53:35 »
@slow: napravio sam oko 5k km
@funky: bila je serijska radilica, a alfa je mislim imao taj 19 BD karb, ali je on setup unutra mijenjao (promjenio iglu, klipic i mozda jos nesto...)


Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #24 : 06 Rujan, 2010, 11:11:14 »
ništa od karba ovaj mjesec evo me iz zatvora cijelu noč prespavo u pm dole iza černomerca  :angry7: ,klepili me na 20 metara od kuče bez kacige drotovi mamu im j**** četničku ,motor skoro pa cijeli bez plastika deklo skinuto i nemreš ti objanit debilima da štelaš motor odvedem ih u dvorište sve puno plastika alata ulja,antifreza i ne jebu vozio si bez kacige i moš se jebat onda sam im j#bo milu majku pa su me dali da odspavam malo u zatvoru :laughing3:  ,jebiga još mi je sudac oprostio to jebanje majki al kacigu nije ode karb soma kuna za kacigu u roku 15 dana moram platit hahahahahah nemreš vjerovat evo sad sam došo ovaj čas doma od juče u 3-4 popodne  :( i zatvora

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #25 : 06 Rujan, 2010, 22:18:56 »
moci ce se vrtiti preko 10000rpm, sto se tice rezervnog klipa i karika... a sto ako ti nastrada cilindar?

ako nastrada cilindar onda bumo uzeli novi neču ja tako lako odustat ko antares , al ne kužim ak je tak kvalitetna ta alu legura kak ti je tak brzo zacviko antares aj uslikaj taj sjebani cilindar i klip

i jedan od ova dva karba bum uzeo al sad je odgođeno za mjesec dana  :(

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640354256&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR50R&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_VERGASER

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640366768&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR50R&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_VERGASER

ali ak ima prirubnica neka sa vakumom kak crazy kaže onda ja bi najrađe uzeo

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640353232&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR50R&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_VERGASER

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #26 : 07 Rujan, 2010, 02:03:12 »
Nisam ja brzo odustao jer je riknulo već zato što sam i prije toga imao u planu stavit serijalu pa prodat skuter i uzet nešto jače 4T ili ostavit serijalu i uzet auto. Meni je naturpijani skuter dosta problema radio po hladnom na brdu jer se pri spuštanju bez gasa gušio pa bi onda kasnije kad se davao gas i trokirao i gušio i neznam kaj sve ne... taj problem nikad nisam uspio riješit, a sad kad je opet serijala sve ok.





Što se karba tiče, ovaj drugi će ti bit lakše naštelavat jer su šarafi za ler i smjesu na desnoj strani.
« Zadnja izmjena: 07 Rujan, 2010, 02:07:28 Antares »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #27 : 07 Rujan, 2010, 07:23:58 »
gle, nekaj nije bilo kak treba, ili je vuko falš zrak ili je ostajao bez benge.. šteta, otpao je nikasil, ništa od ovog kita, eventualno bušit pa uprešavat piksu, al ne znam koliko je to isplativo..

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #28 : 07 Rujan, 2010, 13:54:08 »
gle, nekaj nije bilo kak treba, ili je vuko falš zrak ili je ostajao bez benge.. šteta, otpao je nikasil, ništa od ovog kita, eventualno bušit pa uprešavat piksu, al ne znam koliko je to isplativo..

chupsy kaze da je pukla karika i sje**** sve...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pozz dilema oko karba za repliku 70cc
« Odgovori #29 : 07 Rujan, 2010, 14:29:32 »
da vidi se kako je zapela za kanal i vukao je klip po cyl.. isti slucaj imam ja na polici  :toothy9:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta