Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: uljna ili blokada?  (Posjeta: 997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
uljna ili blokada?
« : 17 Kolovoz, 2010, 21:05:08 »
ovako na keeway matrixu ima jedna kutijica plasticna okrugla na mjestu gdje sajla od gasa se racva na 2 komada, tj jedna je vjerojatno za uljnu, a druga za gas... e sada na toj kutijici ima jedan metalni komad koji je skoro skroz podignut gore, a moze se micati od gore do dole.. znam da je prije godinu i pol netko govorio da se to treba spustiti skroz dole jer je to kao blokada.. ali ja ipak mislim da se samo spana uljna sa tim.. pa pomozite da vidim tko je u pravu


a druga stvar je sto skut ne dize remen do vrha variomata (kao svaki minarelli ili kopija), ali fora je sto vec na nekih 60 kmh otprilike pocinje dizati okretaje u nebesa kao da ima blokadu na variomatu, a nema je... i dok dize okretaje jos ubrzava do nekih 70 rekao bih posto kmh sajla ne radi... zna li netko do cega je to..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: uljna ili blokada?
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2010, 11:01:09 »
taj metalni dio ti je cisto drzac
da se taj spliter sajli ne otvori dok napnes sajlu on to drzi skupa odsrafi ga pa daj gas i gledaj kak se razleti
nije to nikakva blokada
a ovo kaj ne dize remen je zato jer je na chineze masinama remen prekratak i treba ti duzi remen
frendov benelli 491 s trophy hebo performerom multivarom i oversize remenom dere 95 i to realnih
cak i ako je serijala dok denes dulji remen i postelas prijenos s spuhom je izvedivo oko 75-80 realnih

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: uljna ili blokada?
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2010, 11:30:37 »
najbolje to ni je otvarat...frend je otvaro i za*ebo sve unutra,potpuno odvojio uljnu...gas je iso lakse,al poceo nakon nekog vremena slabije ic i na kraju nije palio...kasnije idem ja to otvarat i vidim da kad dam gasa opce ne "pumpa" uljnu  :omfg: