Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: podloska za minarelli gdje, kako i cemu sluzi??  (Posjeta: 3237 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: podloska za minarelli gdje, kako i cemu sluzi??
« Odgovori #20 : 17 Kolovoz, 2010, 14:53:54 »
kako ste vi svi bahati ovdje to je strasno!!!! sta mislite da ste boga za jaja uhvatili
lovestunt da na variomatu!!!
i znam i za sta sluzi i gdje ide al nisam siguran 100% mozda ima neko pametni pa da mi kaze

Nitko nije bahat samo malo promisli, ako remen u stanju dok je skuter u leru ili ugasen nije uz bolcnu, mozes razmaknuti polutke varomata da remen vise upadne i tako imas veci prjenosni omjer za vrjeme hvatanja kvacila, sto rezultira zescim startom, ali gubis nesto na krajnjoj jer remen neide vise tako visoko u variomat...
Podloski ima puna casa na skuteru, tako naglasi na koju mislis i nece biti nesuglasica...
Podlosku mozes staviti prije i iza bolcne varomata, jer ona sluizi samo da bi je produzila, ako imas cilj manje okretaje u startu, otokari pol ili cjeli milimetar bolcnu ili je skrati flexom, naravno flexsa je neuredna pa taj kraj okrenes prema unutra...

Offline 2small4u

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: r
  • Moja Kaciga: r
Odg: podloska za minarelli gdje, kako i cemu sluzi??
« Odgovori #21 : 17 Kolovoz, 2010, 20:02:58 »
sve 5!! sve mi je jasno
ako ti nije jasno pitanje nemoj ni odgovarat

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: podloska za minarelli gdje, kako i cemu sluzi??
« Odgovori #22 : 17 Kolovoz, 2010, 20:18:21 »
bolcna iza kalote variomata sluzi da pozicionira variomat paralelno sa zadnjim polutkama. I nicemu vise