Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG-puca na auspuh  (Posjeta: 1842 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
NRG-puca na auspuh
« : 16 Kolovoz, 2010, 12:55:51 »
Ljudi imam veliki problem.Nrg mi puca na auspuh,prosipa gorivo(na vazdusni filter),tesko pali i to sve otkako sam skinuo blokadu(slijepo crijevo) Sta da radim? :sad1:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #1 : 16 Kolovoz, 2010, 13:55:28 »
Puca ti jer negdje vuce zrak ... Jel dobro ta rupa od slijepog crijeva zatvorena? Ne smije na njoj vuci zrak! Jesi dirao jos sta osim tog slijepog crijeva ?

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #2 : 16 Kolovoz, 2010, 14:10:58 »
Vidis neki retard je stavio gljivu na serijalu :S I sad ja kad sam skinuo svjecicu i zaverglao iz cilindra je izletilo bas dosta benzina i zapljusnulo ono gdje noge idu i posle toga sam ga jedva upalio.Nisam nista dirao osim auspuha.btw posto mi je auspuh iz 2 dijela,ima kao onaj vrag do pola(cijev) i na nju se nastavlja auspuh,e na tom dijelu(spoju)curi gorivo,znaci bas se natopi :S Dok vozim mislim da ne curi.Dobro je zavarena rupa ta.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #3 : 16 Kolovoz, 2010, 14:16:04 »
kak si ti tek sad uspio skinut blokadu sa spuha koji je star 10 godina.. to su dvodjelni auspusi koji su se saatavljali na grani, rastavi i predihtaj..

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #4 : 16 Kolovoz, 2010, 14:36:12 »
Vidis neki retard je stavio gljivu na serijalu :S I sad ja kad sam skinuo svjecicu i zaverglao iz cilindra je izletilo bas dosta benzina i zapljusnulo ono gdje noge idu i posle toga sam ga jedva upalio.Nisam nista dirao osim auspuha.btw posto mi je auspuh iz 2 dijela,ima kao onaj vrag do pola(cijev) i na nju se nastavlja auspuh,e na tom dijelu(spoju)curi gorivo,znaci bas se natopi :S Dok vozim mislim da ne curi.Dobro je zavarena rupa ta.

Znaci tebi blokovi budu potopljeni gorivom koliko sam ja po ovome shvatio. Trebas vidjeti dali plovak na karbu ti zatvara dovod benzina i vakum ventil dali zatvara kada je motor ugasen!

Taj spoj dva dijela auspuha treba novu brtvu! Nabavi seriski airbox i diznu! Gljivu baci u smece ili pokloni nekom koga mrzis!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #5 : 16 Kolovoz, 2010, 14:37:43 »
kak si ti tek sad uspio skinut blokadu sa spuha koji je star 10 godina.. to su dvodjelni auspusi koji su se saatavljali na grani, rastavi i predihtaj..

Zar su ti auspusi dolazili uopce u varijaniti sa blokadom? :icon_biggrin:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #6 : 16 Kolovoz, 2010, 15:09:13 »
Znaci ljudi vidi se da imate iskustva,pametni ste! E ovako,vakum ventil(ono sto je ukopcano u rezervoar,on pusta :S Al samo ponekad,ne uvijek. A za auspuh ne znam,slikacu ga ako vam sta znaci,samo recite.Ne budu blokovi potopljeni,nego je onaj dekl(poklopac variomata) preliven benzinom bio,jer mi gljiva ide na stranu,valjda je iz gljive curilo :S

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #7 : 16 Kolovoz, 2010, 15:15:54 »
2T mashina pljucka maglicu goriva i nazad prema filteru zraka (gljiva u tvom slucaju). Dokle god se radi o masnim tragovima, a ne da curi - ne brini

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #8 : 16 Kolovoz, 2010, 15:44:17 »
Ma nisu masni tragovi,kaplje iz gljive,kaplje pravo :S

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: NRG-puca na auspuh
« Odgovori #9 : 16 Kolovoz, 2010, 16:49:28 »
I da jos nesto napomenem,ovo sto sam rekao da puca u auspuh,mislim da ziv benzin eksplodira u auspuhu,drug je cak varnice vidio  :angry9: :sad3: Ko ima iskustva da mi pomogne... :sad1: