Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke  (Posjeta: 21896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rodorodo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #20 : 12 Prosinac, 2009, 14:20:27 »

Moje iskustvo:
1.- Koliko novćića toliko i muzike.
2.- Na odprilike 1000 kilometara počeo se čuti ventilator hladnjaka, pošto je on prvi na udaru vjetra počne se sam od sebe okretati što je logično ali sad motor ime oko 5500 kilometara i kad se vozite brže od 40 km/h. ima takav zvuk kao da je netko upalio svirenu (užasno) sad mi se ne vozi u servis pošto je previše hladno.(čekam toplije dane).
2. na odprilike 1500 kilometara odkazao je anlaser, pošto motor nema nožnu kurblu strpao sam ga u kombi i odvezao u servis.
3. ausph se iznutra raspao kad je motor imao oko 3500 kilometara.
4. sad dolazi najbolje ((((leteči ležaj na klipnjaći se rastopio i zavario se za radilicu:)))
U servisu, ugradili su mi drugi motor ///P O L O V N I /// ne novi, zašto ???pojma nemam?{$default_huh_smiley}
5. Ležaj zadnje vilice je dobio lufta, tako kad sam kretao skuter se neobično ponašao ili je vukao u desnu ili ljevu stranu.To je bilo odprilike kad je skuter imao 3000 kilometara.
Skuter ima urenu servisnu kljigu, znaći bio sam na svakom servisu ali eto možda sam samo ja potrefio loš model.
Kupio sam ga novoga 04/2009.
Ali sad nešto i pozitivno.
1, Jeftin je..
2. Kvaliteta obrdade materijala je zadovoljavajuća.
3. Ništa ne drnda po njemu.
4.Ima 2 godine garanciju
Sad kad je sve napravljeno stavljen drugi motor i ima još garanciju do 04/2011 prodajem ga za 10.000 kuna sa PDV-om.

Da umalo da zaboravim:
Motor radi stalno pri velikoj tempetaruri i non sto se pali ventilator hladnjaka.(možda je i zbog toga propjevao ventilator)Bez obzira dali se vozite ili stoite kazaljka pokazivača temperature stalono je u skroz gornjem položaju 1-2 milimetra ispod crvenog. To mi se događalo dok stari motor nije crko a ta pojava ide isto dalje sa (novim motorom koi su mi stavili).Ja bi rekao da Outlook ima problema sa hlađenjem motora?

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #21 : 14 Kolovoz, 2010, 10:20:07 »
Keeway Outlook ali model 150 je dugo bio moj favorit ali pošto ih kod nas u Dubrovniku nema iako je jedno vrijeme postojao dealer i servis, nisam imao priliku da ga isprobam niti nekog tko ga već ima pa sam odustao od kupnje.
Outlook mi se stvarno sviđao a ima i jedan og glavnih kriterija koji su meni važni a to je ravna podnica.
Volio bi da sad nakon malo više vremena i pređenih km napišete dojmove o Outlooku.