Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav zanima me mišljenje o novim spuljama leovince ZXR i gianneli Rekord  (Posjeta: 11056 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
evo sad sam se vratio iz ami trade u heinzlovoj dobiju se samo rolice uz recorda i samo su 4gr kaj to nije pre lagano uz reverse su tu svi preporučali oko 5 gr i koje oprugice da mu stavim u ami tradu imaju samo od polinija onaj kolmplet za serijsko kvačilo kaj da odem u skutermoto i uzmem 5gr malossi rolice i malossi oprugice komplet to bi bila najbolja solucija jel brijem da ču izgubit previše krajnje sa samo 4 gr rolicama. Al zato auspuh izgleda prejebeno!!! jedva čekam ponedjeljak kud mi tek sutra sjeda plača sad sam se nabrijo totalno hahahaha :toothy10: kaj vi kažete na 4 gr rolice uz recorda i neizgledaju mi neš kvalitetno
Pa cim idu sa spuh 4 gr moraju da budu ok to je testirano  :icon_biggrin:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
evo stavljen je record na sra sa 4gr rolicama kaj dođu uz spulju ,ubrzanje je skoro pa duplo skinuli su mi onu blokadu (tuljak na početku grane), i skinuli mi zadnju blokadu na njemu limić sa karba motor ide jebeno sam mi zna ostat bez goriva onak na sekundu pa krene koda mu fali benge il zraka,kaj bi to moglo bit ja sam im reko da mi stave veču diznu a mislim da su to zaboravili stavit pls objašnjenje sad me počelo to iritirat i koje veličine dizne idu na taj moj karb 5mm ili 6mm i koju preporučate da mu stavim

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
evo stavljen je record na sra sa 4gr rolicama kaj dođu uz spulju ,ubrzanje je skoro pa duplo skinuli su mi onu blokadu (tuljak na početku grane), i skinuli mi zadnju blokadu na njemu limić sa karba motor ide jebeno sam mi zna ostat bez goriva onak na sekundu pa krene koda mu fali benge il zraka,kaj bi to moglo bit ja sam im reko da mi stave veču diznu a mislim da su to zaboravili stavit pls objašnjenje sad me počelo to iritirat i koje veličine dizne idu na taj moj karb 5mm ili 6mm i koju preporučate da mu stavim
taj karb na njemu je dellorto 17.5 phva id na njemu je navoj dizne m6... :icon_thumright:
koja ti je sad dizna u njemu ???stavi 4-8 brojeva vecu

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
pa serijska koju dobiješ na njemu ja nemam pojma koja je sad gore  :dontknow: ja sam im reko da mi stave veču diznu i nisu stavili reko sam im oko 64 to sam pročito negdje na netu da bi bilo najbolje

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
pa serijska koju dobiješ na njemu ja nemam pojma koja je sad gore  :dontknow: ja sam im reko da mi stave veču diznu i nisu stavili reko sam im oko 64 to sam pročito negdje na netu da bi bilo najbolje
skini tu diznu i vidi koji broj pise na njoj :icon_thumright:
pa javi...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
još kad bi ja znao kak doč do nje i di je lol :laughing6:ja nisam imo motor jedno deset godina tak da sam zaboravio sve o njima promijenio sam jedno 5 tomosa ko klinac to sam si sve slago ovu apriliu imam tek dva mjeseca tak da ti ja nemam pojma o njoj niš zato vas tu sve pitam imam alata pun k elekrotehničar sam i paranoja me prvi put opče na njemu neš dirat da ne sj**** neš lol

Offline cupavi

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SR-mat black
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Yasuni
E sory kaj upadam u temu ali ako nije tajna kolko si platio tog rekorda? ;D

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
koji malossi multivar da uzmem ima 3 verzije obični,mhr ,team mhr i razlika u cijeni je par kuna ,sad sam stavio u košaricu da vidim kolko bi me to došlo od prilike variator mhr malossi piaggio 470kn,Clutch Stage6 Torque Control MKII 453 kn,
Clutch bell Stage6 Racing 241kn,Clutch springs Stage6
3 pieces, red-strong i sve3 verzije oprugica crvene naranđaste i bijele da imam s čim štelat i samo me to sve izašlo 1269 kn + dostava i još bi mu neki kevlar remen stavio mislio sam mu ja odma neki kit stavit gore al mašina ima sam 1600km pa reko budem se još vozio malo na serijali dok ju ne poderem
danas si bio u skutermotu...lijepo izgleda auspuh
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
auspuh izgleda prejebeno samo su mi ga sam nabacili gore skinuli limič s karbe i to je to nisu ga poštelali u amitradu ,motoru koda fali benge onak koda trokira al lagano skoro pri svakom davanju gasa i zna mu se dogodit koda mu totalno nestane benge onak na sekundu motor sam stane i onda potegne sad sam uzeo veče dizne i red sponge ba bumu vidli ,uglavnom vratili su mi neispravni motor iz amitrada i još su bahati kao budu mi stavili kaj im ja kažem kad sam ih pito kad mi ga budu poštelali ja reko pa vi ste majstori kaj vi mene imate slušat ,sve bi to bilo ok da su mi staili veču diznu kak sam im reko čim mi stavljaju auspuh al nisu i sad mi vrate neispravan motor i još se bahate

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
danas si bio u skutermotu...lijepo izgleda auspuh

kak znaš da sam bio danas u skutermotu kaj radiš tam

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
da...

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
kad složiš daj neki video i kakav je zvuk ;D

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
da...



lol  :toothy9:  :laughing6: ide motor jebeno sam me živcira to kaj ga nisu poštelali kak spada ,koda sam sjeo na drugi motor ubrzanje duplo brže jedva čekam da skupim pare za multivar,kevlar,deltu+wingbell pa če čupat još bolje budem složio neki video čim ga poštelam kak spada

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
E sory kaj upadam u temu ali ako nije tajna kolko si platio tog rekorda? ;D

1090 kn 50 kuna je jeftiniji od reversa i u istoj su klasi ko reverse ili aplikaciji kak na giannellivom situ kažu

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
e da jel neko zna di je išla ona cijev sa serijskog auspuha ja sa mislio da je to od vodenog hlađenja :laughing3:  :laughing6: kad ono frajer mi da serijski auspuh i neka cijevčuga iz auspuha ide van onak na početku grane s druge strane je vareno to jest skidana blokada ali di je išla ta cijev ima onak malo gumenog pa malo željezne cijevi to me zanima jel motor koristio te plinove negdje drugdje ili kaj ,jel negdje se spajala ta cijev  :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 17 Srpanj, 2010, 09:13:38 funkyzg26 »

Offline roxyy

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: konavle
  • Moj Skuter: sr50r,corrado g60
  • Moja Kaciga: .......
e da jel neko zna di je išla ona cijev sa serijskog auspuha ja sa mislio da je to od vodenog hlađenja :laughing3:  :laughing6: kad ono frajer mi da serijski auspuh i neka cijevčuga iz auspuha ide van onak na početku grane s druge strane je vareno to jest skidana blokada ali di je išla ta cijev ima onak malo gumenog pa malo željezne cijevi to me zanima jel motor koristio te plinove negdje drugdje ili kaj ,jel negdje se spajala ta cijev  :icon_scratch:

ta cijev ti je od katalizatora

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kad složiš daj neki video i kakav je zvuk ;D

zvuk je bolestan vrišti ko lud sam gledam kad če me murja za haltat  :toothy9: