Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: [prijedlog] peugeot speedfight2  (Posjeta: 591 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
[prijedlog] peugeot speedfight2
« : 30 Lipanj, 2010, 09:33:49 »
pozz ljudovi, evo taman sam kupio peugeot sf2, 2001god, na njemu sve serijala, dosta je preso ( 24 ), sad bi ga malo sredio, a nezz sta da mu radim, kad sam ga vozio kuci na vecim uzbrdicama je spor, mozda ide nekih 20km/h, a na pravcu je isao vrlo dobro, kazaljka ne pokazuje koliko, al mislim nekih 70-80 km/h;
1. sta bi mu mogao radit da bi postigao neke bolje performanse, u meni je 100kg, znaci vjerovatno mi treba nesto vise snage u startu, a i zelio bi da idalje ide nekih 75 km/h, molio bi vas da navedete i cijene stvari koje bi trebao staviti, ali neka vam kit bude zadnji odabir jer on povlaci za sobom mnoooogo toga
2. kazaljka mi ne pokazuje brzinu a sajla je ispravna, odvio sam je dolje kod tocka i prstima zavrtio koliko mogu, i kazalja pokazuje znake zivota  ;D , mrda se dok u voznji nikako, mislim da je do onog dolje dijela sto stoji pokraj tocka u koji se zavije sajla, moze li biti i do cega drugog
3. sta bi dobio kada bi stavio leovince tt i one popratne stvari sto idu uz njeg, mislio sam stavit zx ali imaju iste performanse ( tako mi je rekao covjek sto ih prodaje), samo sto je u zx-a prigusivac od karbona i cijena je veca nekih 400kn sto nije malo, bar meni
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: [prijedlog] peugeot speedfight2
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2010, 14:23:42 »
tt, federi tvrdji, 7 grama rolice, dizna 60
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta