Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem...joooj..  (Posjeta: 753 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Problem...joooj..
« : 10 Rujan, 2007, 23:33:12 »
Eo ovako..da odma malo opišem situaciju u oju sam upa...

Vozim Fire-Foxa F15, Minareli makina...

Imam na njemu ZX spuh i sve ostalo serijala...Naravno dao sam sestri da mi opere motor, i kasnije vidim da ne pali odma, aj dobro, ja kažem pričekat cu malo možda ga je rpeviše smočila (to mi se vec par puta desilo da kad ga previse smocim da trebam pricekati po ure da se osusi), ali ne...on nakon dvije ure ne pali...nakon pola dana ne pali...I ja pitam sestru da mi točno objasni sto mu je prala...i kad je ona meni rekla da je malo prala auspuh, ja popizdio...

Kad sam sve to vidia, skinem ja spuh rastavim ga, on polu pun vode, ja ga ispraznim, stavim ga da cipi voda i da se malo osusi, kad tamo, gdje se su spaja na makinu iz toga je iscurilo manje od pola deca (dcl) vode...
I sto sad, probam ga upaliti bez spuha, ne pali...ostavim motor da iskapa to sta ima...i...sad veliki problem...

Što mu je?! Zovem jednog mestra ali nisam siguran dali je on mene skužio uopće, i kaže mi da prominim svićicu i malo je smočim bengom...Zakurblam par puta i d abi trebao upaliti...Ali neznam kakve veze ima svićica sa tim, kad je iz spuha izaslo dec vode, a iz onog mjesta gdje se spaja spuh na makinu manje od deca vode...

I sta vi kažete, sto mi je otislo, sto trebam napraviti, promijeniti...Jeli do svjećice ili nečega drugoga?!

Hvala!

Svaka pomoć dobrodosla! :-[ :-[
Prazno...:=)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Problem...joooj..
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2007, 23:50:27 »
stavi auspuh... skini svjecicu, kurblaj na prazno bez svjecice nekoliko puta... zatim ulij kroz otvor za svjecicu malo benzina, zavrni novu svjecicu ako ova ne daje iskru i onda upali... ostavi ga da radi na leru kako bi se sve dobro osusilo...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Problem...joooj..
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2007, 01:09:05 »
Bas sam ja to htio napisati.

Makni svijecicu i kurblaj da izbaci svu vodu  iz cilindra .Ako je voda usla u komoru od radilice onda ces ju jos brze ispumpati kad maknes fergazer s prirubnice i svijecicu odserafis i kurblas.Onda je max protok.Tak je meni ista situacija bila kad sam previse ulja nalijao u komoru kad sam mjenjao sve na novo pa da ne zariba malo ulja nalijau da se lageri i to sve podmaze dobro ali malo sma previse nasipao pa je stalno svijecica bila mokra i previse je smjese bilo nije mogoa zapaliti.pa sam tak ispuhao sve van i odmah upalio malo prodimio i nakomn 5min sve super.
Under construction...