Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: auto do 5000e  (Posjeta: 17603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #20 : 23 Lipanj, 2010, 11:06:12 »
Pogledaj malo šta banke nude,ima jako dobrih auta za manje novce nego u oglasniku,mislim da znaš na čeg mislim,
na ona vozila koja su bila pod kreditom,ljudi nisu mogli vračati kredit pa im je vozilo oduzeto :icon_thumright:
priče za malu djecu...

za dvicu od 2500 eura se čovjek zeza

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #21 : 23 Lipanj, 2010, 11:34:22 »
priče za malu djecu...

za dvicu od 2500 eura se čovjek zeza

Ajd da barem netko ovdje ima IQ preko 35, glavno da su odmah uzavrele krvi u žilama  ;D

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #22 : 23 Lipanj, 2010, 11:39:37 »
para za tuning hahahaha ko da ide na 402 bokte...daj aj suti i poklopi se po glavi s golfom 2

frende ja sam nedavno uzo seata ibizu i prezadovoljan sam. 2002 godina, linija prije ove nove sa max opremom za tu lovu, ima 120 000 kupčjena i vozena u HR.
i da, seat fan sam pa cu ti to preporucit lol

Ma ti si baš fancy, ova kilometraža je standard na Jakuševcu, tj. od Golfa jedinice, do novog Passata svi imaju 120tkm. Glavno da ste svi vrsni poznavatelji automobila  :toothy12: Provjeri si malo kilometražu u bilo kojoj stanici za tehnički, jedino ako nije auto iz uvoza, pa bi se mogao gadno razočarati  :nono:



« Zadnja izmjena: 23 Lipanj, 2010, 11:47:08 Mark »

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #23 : 23 Lipanj, 2010, 11:46:32 »
Kolega kao prvo ja sam stariji od tebe,kao drugo vozio sam do sada od skutera-motora-kombija-slepera-auta tipa audi a6,corado,golf 1,3,4,5.........

Covjek si hoce kupit auto a ne kantu staru 19godina .... a da za ovih 2500e si moze ugradit esp,klimu,podizace,centralno, i jos hrpu toga  :toothy12:


Evo moj susjed ima isto 2,ito 1vl i sve i trazi 8tkn i nece nikad dobit za nju toliko ! Dobit ce mozda 6 ako nekome zbilja treba takav auto.....

A za tvoju info ja sam u 11 mjesecu kupio golfa 3 za 6000kn,1.6,1996god,i sa velikim servisom na motoru,novim gumama i registracijom me je dosao 12000kn,a ima klimu,abs,servo,5v,profilirane siceve itd a ti tu nudis golfa 2 za 2500e vidi se da puno znas o autima :laughing7:










That's My Point, si pogledao kada dalje od VAG grupacije i da li znaš uopće što je to? A ovo da si stariji bolje da nisi spominjao jer onako bi mi bilo razumljivo da ne kužiš post na koji si toliko žustro reagirao, no sada mi je stvarno sve jasno...

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #24 : 23 Lipanj, 2010, 11:49:24 »
Ma ti si baš fancy, ova kilometraža je standard na Jakuševcu, tj. od Golfa jedinice, do novog Passata svi imaju 120tkm. Glavno da ste svi vrsni poznavatelji automobila  :toothy12: Provjeri si malo kilometražu u bilo kojoj stanici za tehnički, jedino ako nije auto iz uvoza, pa bi se mogao gadno razočarati  :nono:


Radije se držite šerafljenja gljiva i mijenjanja rolica, a ne bljezgarite gluposti ;)


Bravo strucnjak...nista morat ces ga uzet sa sobom da ti kupi auto....decko sve zna ! A usput nek ti napravi i servis na autu...kad ga kupite.... ! Mozda radis iza 1-2 na onim tarot emisijama jer vidim da nemoras ni vidit auto odmah znas cijelu povjest i dali valja ili ne  :toothy12:

Da vidis mog golfa 4 sa 82.000tkm i 2000godiste bas me zanima sta bi reko :)....

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #25 : 23 Lipanj, 2010, 11:54:07 »
ako je i iz uvoza može se provjerit kilometraža....

a ovi kao marin s starim autom 10 god. i 8 tkm je jako malo i takav auto i ne dođe do oglasnika

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #26 : 23 Lipanj, 2010, 11:56:33 »
Bravo strucnjak...nista morat ces ga uzet sa sobom da ti kupi auto....decko sve zna ! A usput nek ti napravi i servis na autu...kad ga kupite.... ! Mozda radis iza 1-2 na onim tarot emisijama jer vidim da nemoras ni vidit auto odmah znas cijelu povjest i dali valja ili ne  :toothy12:

Da vidis mog golfa 4 sa 82.000tkm i 2000godiste bas me zanima sta bi reko :)....

Vjerojatno, kako netko može dati 6t€+ za tako gadan auto  :icon_biggrin:


Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #27 : 23 Lipanj, 2010, 11:59:25 »
ako je i iz uvoza može se provjerit kilometraža....

a ovi kao marin s starim autom 10 god. i 8 tkm je jako malo i takav auto i ne dođe do oglasnika

Naravno da može, ali ak je bivši vlasnik iz Hrv. ode u bilo koju stanicu za teh. pregled i odmah dobije uvid u kilometražu sukladno tehničkim pregledima, tako da je to jako dobra stvar.
Vani mi se sviđa što se skidanje kilometraže kažnjava i to gadno, dok kod nas još prolazi pod čisto normalno jer ljudi ne žele gotovo niti pogledati auto preko 150tkm, a onda naravno ljepše izgleda da auto ima najčešće oko 120 ;D

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #28 : 23 Lipanj, 2010, 12:02:03 »
Ti velis neko ce ti preporucit VAG grupaciju a ti prvi preporucis to covjeku looool i jos ti psie da treba auto za sebe a ti njemu da mu ostane za tuning loool pa nebude trke vozil jebene

A auto koji sam ja kupil nezzz jesi slijep ili XXXX al sam ti napiso da je kupljen i vozen u HR i provjeren na tehnickom, nemoj se pametan radit!
Velim ti jos jednom dobronamjerno, daj suti, pokri se po glavi dok ne ispadnes jos vise smijesan

edit by eladio - opomena
« Zadnja izmjena: 23 Lipanj, 2010, 12:28:29 eladio »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #29 : 23 Lipanj, 2010, 12:06:11 »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #30 : 23 Lipanj, 2010, 12:08:08 »
nemora bit vlasnik iz hr, mogu provjerit svaki vag od bilo kuda...

za čovjeka imam audia pa ako hoće neka se javi....

ako ne, preporučio bi mu pola sdi, ili neki vag naravno, sdi/tdi, bolje tdi ali je skuplji i veći je rizik pri kupnji.... ibiza meni recimo fora auto....

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #31 : 23 Lipanj, 2010, 12:10:10 »
mark glup si ko k**ra* da ti tak velim!

Ti velis neko ce ti preporucit VAG grupaciju a ti prvi preporucis to covjeku looool i jos ti psie da treba auto za sebe a ti njemu da mu ostane za tuning loool pa nebude trke vozil jebene

A auto koji sam ja kupil nezzz jesi slijep ili blesav al sam ti napiso da je kupljen i vozen u HR i provjeren na tehnickom, nemoj se pametan radit!
Velim ti jos jednom dobronamjerno, daj suti, pokri se po glavi dok ne ispadnes jos vise smijesan

Ček malo, ti si ono moderator?!
Jel znaš možda što znači ironija?!
Ja još uvijek ne mogu vjerovati da ti misliš kako je ono bilo ozbiljno što sam napisao, glavno da ja ispadam smješan  :toothy12:
A stari moj malo pazi na rječnik jer ja tebe apsolutno nisam psovao, to što nemaš argumenata i manjak pameti nije razlog da me psuješ ok  :icon_thumright:

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #32 : 23 Lipanj, 2010, 12:11:04 »
Naravno da može, ali ak je bivši vlasnik iz Hrv. ode u bilo koju stanicu za teh. pregled i odmah dobije uvid u kilometražu sukladno tehničkim pregledima, tako da je to jako dobra stvar.
Vani mi se sviđa što se skidanje kilometraže kažnjava i to gadno, dok kod nas još prolazi pod čisto normalno jer ljudi ne žele gotovo niti pogledati auto preko 150tkm, a onda naravno ljepše izgleda da auto ima najčešće oko 120 ;D

Vidim volis filozofirat,ali ti to neznaci da si pametan.. :nono:..!
Evo dodji na vikend na more pa ces mi pokazat kako se skida mjenjac,mjenjaju lazaji itd....ja sam po zanimanju brodostrojar a za tebe bi rekao da si kakav dostavljac ili vozac neceg !

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #33 : 23 Lipanj, 2010, 12:12:26 »
ja se nemam vremena bavit s tim ko je kaj mislil a kaj je reko...boli me k**ra* za to al mi idu na zivce likovi poput tebe koji misle da su pokupili svu pamet svijeta. Daj covjeku savjet kak spada ako ne nemoj se opce javljat i podjebavat bzvz.

toliko od mene! Pusa

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #34 : 23 Lipanj, 2010, 12:20:54 »
Vidim volis filozofirat,ali ti to neznaci da si pametan.. :nono:..!
Evo dodji na vikend na more pa ces mi pokazat kako se skida mjenjac,mjenjaju lazaji itd....ja sam po zanimanju brodostrojar a za tebe bi rekao da si kakav dostavljac ili vozac neceg !

Nisam ni rekao da sam pametan, nego da se određeni ovdje konstantno prave pametni bez povoda. I obožavam kada na ovom forumu u svakom prijedlogu za kupnju vozila ljudi dobivaju odgvor VW, kao da drugo vozilo ne postoji na ovome svijetu, što samo za sebe govori o nečijem (ne)poznavanju automobila  :icon_thumright:
Što ti kada kupiješ vozilo ga prvo rastaviš u molekule da vidiš da li valja pa bi trebao znati skidati dijelove, i kakve to uopće veze ima sa ukupnom pričom  :icon_biggrin:
Nisam nikakav dostavljač, niti vozač, nego radim u firmi koja se bavi otpremništvom i izradom papirologije za uvoz, izvoz, provoz i slično te ponovo ne znam kakve to molim te lijepo ima veze sa cijelom temom?!
Čovjeku sam se lijepo ponudio za savjet na PM ako želi, tako da dosta OT-a ljudi ;)

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #35 : 23 Lipanj, 2010, 12:24:26 »
ja se nemam vremena bavit s tim ko je kaj mislil a kaj je reko...boli me k**ra* za to al mi idu na zivce likovi poput tebe koji misle da su pokupili svu pamet svijeta. Daj covjeku savjet kak spada ako ne nemoj se opce javljat i podjebavat bzvz.

toliko od mene! Pusa

Meni idu na živce ljudi koji ne vide manje od malog prsta i ponavljaju se ko pokvarena ploča, a zato im ne hebem sve po spisku kao ti, nego ih dignem na 1. kao i tebe recimo da nisi ni shvatio samu glupost svojeg ponašanja.
Lijepo sam čovjeku ponudio savjet, a to što si se ti osjetio prozvan pa ispao još "pametniji" je tvoj problem..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #36 : 23 Lipanj, 2010, 12:27:35 »
mark glup si ko k**ra* da ti tak velim!

Ti velis neko ce ti preporucit VAG grupaciju a ti prvi preporucis to covjeku looool i jos ti psie da treba auto za sebe a ti njemu da mu ostane za tuning loool pa nebude trke vozil jebene

A auto koji sam ja kupil nezzz jesi slijep ili blesav al sam ti napiso da je kupljen i vozen u HR i provjeren na tehnickom, nemoj se pametan radit!
Velim ti jos jednom dobronamjerno, daj suti, pokri se po glavi dok ne ispadnes jos vise smijesan

ovo je javna opomena  :nono:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #37 : 23 Lipanj, 2010, 12:32:55 »
ok, isprika čovjeku, pretjeral sam! ;)

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #38 : 23 Lipanj, 2010, 12:39:18 »
A čovjek isto pita glupost! auto do 5k eura, a nije reko dal benzinac, dizel, gradski auto, limuzina, karavan, kupe... Tako se auto ne traži..

Offline oki1983

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 476
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 2t,Derbi GP1 250
  • MojSetup: malossi,multivar 2000......
  • MojSpuh: zx
Odg: auto do 5000e
« Odgovori #39 : 23 Lipanj, 2010, 13:12:09 »
trebao bi biti diesel,svida mi se ford focus,nesto tipa toga,alfe su lijepi auti,ali uvijek nesto s njima....
meni ne treba auto za tunning,niti mislim divljat s autom,jednostavno mi treba stedljiv auto,s obzirom da sam jos uvijek student,nesto sto cu moc vozit barem 3g bez kvarova i bilo kakvih ulaganja osim servisa.
golf 2 1,6 d je nepoderiv auto,ali ja to ne zelim,jer je to za mene stara kanta!
ovakav je moj neki uzi izbor
1:ford focus
2.renault clio
3,wv polo,lupo,moze i IV
4.opel corsa
5.toyota yaris