Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji je najbolji auspuh za standarndou gileru stalker??  (Posjeta: 3952 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji je najbolji auspuh za standarndou gileru stalker??
« Odgovori #20 : 10 Svibanj, 2010, 14:17:58 »
nego na koliko? meni se serijala vrtio na 10000 okr i taman je bilo, sad sa polini sportom isto 10000 okr..

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji je najbolji auspuh za standarndou gileru stalker??
« Odgovori #21 : 11 Svibanj, 2010, 10:14:24 »
nego na koliko? meni se serijala vrtio na 10000 okr i taman je bilo, sad sa polini sportom isto 10000 okr..

Šta NRG serijala? Daj reci koje si role i šušte stavljao i kako je po tebi cityR išao na serijali odlično ili solidno?  :icon_thumright:
Za serijalu je najbolji serijski spuh bez katalizatora. To je najoptimalniji izbor. Sve iznad je izvlačenje maximuma i skraćivanje vijeka ležajeva radilice  :drunken_smilie:
Skužio sam da se najviše isplati kupiti kit i fergazer. Ista cijena je kao i neki bolji spuh za serijalu/base a motor je jači. Još nisam vidio serijalu koja je mene oprala kolko god sam težak i bez obzira dal imala ZX-a, RR-a, Yasuni R-a ili bilo kaj drugo. Motor malo troši, mali su obrtaji čak i naspram ZX-a i uz dobar variomat imaš motor koji je 70ccm i ponaša se slično ko Piaggio 80 ccm 2T mašina  :headbang:
Svaka čast, lijepo si to rekao, u svakom slučaju najbolji izbor, ali puno zahebancije oko svega toga. Raskopat cijeli motor, montaža, pa rezanje spuha, poslije varenje, brušenje ruzine i onda lakiranje, a onda još i prijenos. Ovako metneš rezonantni, druga dizna, središ prijenos i gas  :toothy11:
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj, 2010, 10:19:45 Trinad »

Offline boro faca

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: peugeot speedfight 2
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: malossi replica 70ccm
  • MojSpuh: top performance
Odg: koji je najbolji auspuh za standarndou gileru stalker??
« Odgovori #22 : 02 Lipanj, 2010, 22:38:41 »