Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dell 17,5 klipić  (Posjeta: 1088 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Dell 17,5 klipić
« : 05 Srpanj, 2010, 15:19:04 »
Dao mi kolega dellorto 17,5 bez klipica igle i tih stvari, ja sam ga stavio na lunu ustelao s airboxom al imam problem jer imam klipic od 12mm dellorta i klipic s luninog mikunija, oba su nesto uza pa negdje vuce malo viska zraka dok je u leru, kad se da malo gasa nesmeta al se na leru gasi...
Sestru cu uputit u piaggio centar neka kupi novi klipic ili ako netko ima za prodat moze i polovan koliku god hoce cjenu, samo me zanima koji da uzme, oba koja imam su 30 a trenutno je na luni full base setup...

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: Dell 17,5 klipić
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2010, 16:27:00 »
na runneru na baseu sa dellorto 17.5 imam 40 klipic, igla se nemrem sjetit koja je, al mislim da ti piaggio ne drzi dijelove za fergazere ali mozda grijesim.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Dell 17,5 klipić
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2010, 16:29:42 »
na runneru na baseu sa dellorto 17.5 imam 40 klipic, igla se nemrem sjetit koja je, al mislim da ti piaggio ne drzi dijelove za fergazere ali mozda grijesim.

Ispod piaggio centra di su skuteri, kraj jockera, ima jedna trgovina isto je piaggio nesto i drzi pun racku djelova sve zivo i nezivo sto je malossi izmislio, tu sam dosada kupovao dizne, redsponde, rolice, klip... Znam da imaju igli i klipova, igle imam mislim dvije ili tri?

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Dell 17,5 klipić
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2010, 16:35:44 »
lol, pa to je piaggio, samo je gore salon za skutere, a doli su dijelovi :toothy9:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio