Tehnički kutak > Tehnička pitanja
punjenje akumulatora
3alfa3:
--- Citat: zovko - 06 Svibanj, 2010, 19:18:39 ---ako nemas oznaceno sipas od prilike dokle su celije da se kiselina poravna s celijama
--- Kraj citata ---
Celije moraju biti potopljene - dakle, malo iznad celija
crasho:
evo napunjen, namontiran, sve super.. hvala na pomoći :happy3:
pesek:
--- Citat: crasho - 06 Svibanj, 2010, 21:38:46 ---evo napunjen, namontiran, sve super.. hvala na pomoći :happy3:
--- Kraj citata ---
Sve će ti biti super tek kad ga ostaviš nekoliko dana bez vožnje, pa onda na verglanje normalno upališ skut.
speed:
--- Citat: pesek - 07 Svibanj, 2010, 11:27:18 ---Sve će ti biti super tek kad ga ostaviš nekoliko dana bez vožnje, pa onda na verglanje normalno upališ skut.
--- Kraj citata ---
moj ne valja,,pa opet drzi struju par dana....tipa jucer sam upalio motor,zadnji put u subotu...inace je vxr u pitanju i malo mu je falilo da okine,spojio na punjac i sam zaverglao i upalio....sada jutros odma na zub upalio...tak da aku mora malo duze stajati da bi ostao bez struje ak ne valja
pesek:
Ispravan aku bi morao i nakon nekoliko dana upaliti bez „stenjanja“, nakon tog perioda, barem kod mene, treba ga verglati par sekundi i onda se sve vidi.
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju