Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slabo vuce!  (Posjeta: 4957 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2007, 09:41:35 »
Nisam jos skinuo cilindar. Al mislim da je karika pukla, dok kad idem niz brdo (kad nije klip pod opterecenjem), cuje se zveckanje u cilindru.
Tako mi je vec mjesec-dva. Kako je zracno hladjenje, prvo sam mislio da nije kamencic uletio, izmedju cilindra i plastike. Al izgleda da su karike. Nema vise turaze, dok ne nabavim karike. Nadam se samo da cilindar nije puno ostecen.
Ovo sto se tice filtra, ne znam kako je kod tebe, al moj skuter nema vanjski filter goriva. Jedino ne znam da li ima na dnu rezervara kakva mrezica.
 

mjesec, dva si cuo lupkanje unutar cilindra i vozikao si se tako???

hehehehe nadam se da nece bit veliki nered kad budes to rastavio :)

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2007, 09:49:03 »
Nisam jos skinuo cilindar. Al mislim da je karika pukla, dok kad idem niz brdo (kad nije klip pod opterecenjem), cuje se zveckanje u cilindru.
Tako mi je vec mjesec-dva. Kako je zracno hladjenje, prvo sam mislio da nije kamencic uletio, izmedju cilindra i plastike. Al izgleda da su karike. Nema vise turaze, dok ne nabavim karike. Nadam se samo da cilindar nije puno ostecen.
Ovo sto se tice filtra, ne znam kako je kod tebe, al moj skuter nema vanjski filter goriva. Jedino ne znam da li ima na dnu rezervara kakva mrezica.
 

mjesec, dva si cuo lupkanje unutar cilindra i vozikao si se tako???

hehehehe nadam se da nece bit veliki nered kad budes to rastavio :)


joooooj čudi me kako motor još uvek ide....E SAD VIDITE ŠTA JE PEUGEOT!!! Ne trebaju ti ni karike, samo vozi.... :headbang: :headbang: :headbang:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2007, 09:56:47 »
ne znam bas da bi se tako dugo mogao vozit sa ostecenim karikama  ::)

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2007, 10:04:53 »
pa viš da čovek ide a zvecka mu u cilindru.... :laughing7:
ili mu je pukla svećica pa to zvecka....????

jesi proverio svećicu???
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2007, 10:06:35 »
Citat:
Rolice su promjenjene, remen je uredu, svecica ok, karburator i filter zraka ociscen, skuter je presao 12000KM-a.

nisam video ovo...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dexter

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Slabo vuce!
« Odgovori #25 : 12 Rujan, 2007, 20:22:42 »
Izvinjavam se sto sam kasnio sa odgovorom. Uglavnom sve je rijeseno. Karike su bile dosta istrosene, ali nisu bile pukle ( ono sto je zveckalo? Vjerojatno sto su bile jako istrosene.). Zamjenio sam klip i karike, cilindar nisam jer je bio uredu. Sad vuce super, za skuter star 13 god.